Здорове життя

2-27-2020

Харчуйтеся збалансовано. Якщо ви захочете оголосити голодування протесту, не тримайте його довше, ніж 2 доби. В рамках цього періоду голодувати корисно. Хочемо порекомендувати https://tviygid.vn.ua/

Мийте руки. Пам’ятайте, що через брудні руки передаються гепатит А, вірус грипу та інші віруси простудних захворювань, Salmonella і кишкова паличка.

Регулярно відвідуйте сімейного лікаря. Сімейний лікар допоможе стежити за тиском, розпізнає переддіабетичний стан, направить на щеплення, дасть електронний рецепт для безкоштовного отримання препаратів за програмою «Доступні ліки».

Вакцинуйтеся. З початком сесії слід пройти щеплення від грипу, адже велике скупчення людей-це найкраща ситуація для поширення вірусу.

Гуляйте, але не прогулює засідання. Тривале сидіння шкодить здоров’ю: воно змінює поставу, погіршує кровообіг в малому тазу і ногах, зводить нанівець енерговитрати і призводить до набору ваги. Тому в кулуарах і комітетах робіть присідання, віджимання, планки, виходьте на пробіжку в Маріїнський парк.

Ні” каблукам. Високі підбори збільшують ризик травми ніг, ослаблення сухожиль, деформують стопу, а тісне незручне взуття шкодить кровообігу і працездатності.

Берегти. Не допускайте булінгу, агресії і домагань. Вони є загрозами на робочому місці, що створюють токсичну атмосферу.

Працюйте у відповідності зі своїми біоритмами. Робота вночі над законопроектами або вивченням законодавчої бази — річ потрібна, але шкідлива для здоров’я.

Не робіть кілька справ одночасно. Наприклад, ведення бізнесу, розвиток сторінки в Instagram і робота над законопроектами одночасно буде підривати ваше здоров’я і заважати здоровому сну і фізичної активності.

Не згоріти на роботі. Вигорання-це стан хронічного стресу і розчарування, коли багато роботи не призводить до належних результатів, винагороди, визнання або змін.