Як збільшити потенцію

1-22-2021

 

Багато чоловіків соромиться говорити про проблеми з потенцією, але і заперечувати її нерозумно. Тим більше, що на ринку купа ліків, які допомагають з цим. Якщо ви-противник таблеток, дізнайтеся 6 альтернативних способів підвищити лібідо.

1. Знизити рівень стресу

І правду кажуть, що всі хвороби від стресу. Звичайно, коли у людини серйозні переживання в житті, то може бути і не до сексу. Але довгу пробку, складний робочий день і невдалу стрижку можна забути за допомогою розмови з близькими, йоги або більш інтенсивного тренування.

2. Збільшити активність

Простіше кажучи, розганяйте кров, адже вона піднімає ваше … Настрій. Крім того, кардіо-тренування допоможуть привчити серце до навантажень. Адже серце активно працює під час сексу. Також рекомендуємо почитать про   https://medko.com.ua/category/sildenafil/та вибрати на сайті по найкращій ціні.

3. Є ці продукти

  • цибуля і часник допомагають циркуляції крові, а значить і ерекції;
  • банани допоможуть нормалізувати кров’яний тиск;
  • гострі перці (навіть чилі) також допоможуть розігнати кров;
  • лосось, тунець, авокадо і оливкова олія стануть джерелом корисного омега-3, який покращує кровотік;
  • свинина, червона квасоля і арахіс багаті вітаміном в1, який допоможе нервовій системі працювати швидше;
  • яйця містять весь спектр вітамінів групи в, які балансують гормони і знижують вплив стресу.

4. Засмагати

Сонячне світло зупиняє вироблення мелатоніну. Це допомагає нам спати, але не дуже добре для лібідо. Тому трохи засмаги не завадить в ліжку.

5. Мастурбувати

Це допомагає протриматися довше і дізнатися, що вам подобається. Секрет в тому, щоб розтягувати задоволення і робити це не заради результату.

6. Приділяти увагу партнеру

Секс не крутиться навколо вас. Довга прелюдія або навіть розмова з партнером можуть бути цілющими.

Якщо проблема затягнулася, то варто дізнатися думку професіоналів. Маленьке занепокоєння може виявитися чимось серйозніше, а лікар скаже точно.