Як вилікувати алкоголізм

12-23-2020

 

Чим раніше родичі звернуться за допомогою до професіоналів, тим сприятливіше прогноз захворювання і більшу ефективність покаже лікування. Так, сьогодні наркологи виділяють 3 основних стадії залежності, яким передує побутовий алкоголізм. Його ще називають нульовою стадією алкоголізму. На даному етапі людина випиває часто, але цілком здатний контролювати дозу і при бажанні може кинути пити. Також рекомендуємо замовити  лечение алкоголизма  на сайті у найкращих спеціалістів .

Якщо цього не зробити, хвороба розвивається:

Незалежно від стадії алкоголізму і прийнятого рішення щодо того, як його лікувати, шлях до здорового життя завжди повинен включати в себе три етапи:

Етап детоксикації при лікуванні алкоголізму лякає залежних найбільше, хоча під керівництвом медичного персоналу він триває всього 3-5 днів. На даному етапі пацієнту вводяться препарати, що прискорюють виведення токсинів з організму, що знімають абстинентний синдром.

Після поліпшення фізичного стану приходить пора позбавлятися від психологічної залежності. Найбільш ефективним в цьому плані вважається комбінований підхід, при якому психотерапевтична підтримка поєднується з медикаментозним лікуванням.

Ну а після проходження терапії важливо забезпечити вчорашньому алкоголіку постреабілітаціонную підтримку в психотерапевтичних групах. Це допоможе запобігти зривам.

Психотерапія. В ході роботи в групі і один на один з психологом залежний виробляє стійку мотивацію, формує нові здорові звички, усвідомлює необхідність тверезого життя. В процесі лікування змінюється його ставлення до спиртного. Пацієнт вчиться долати тягу до зеленого змія, вирішувати складні завдання без випивки, будувати довгострокові цілі.

Гіпноз. Техніки нлп дозволяють закласти в підсвідомість хворого стійкий рефлекс відмови від алкоголю. Головне завдання психолога в даному випадку-знайти стимул в житті людини, заради якого він готовий змінюватися. Цей стимул і стане своєрідним» якорем ” при лікуванні. Гіпноз вважається допоміжним методом лікування, без підключення психотерапії сподіватися на стійкий результат не можна.

Кодування. У підсвідомість хворого при ясному або зміненому стані свідомості вводиться внутрішня заборона на прийом спиртного. Існує також фізіотерапевтичне кодування, суть якого зводиться до впливу на організм апаратним способом.

Медикаментозне лікування. Медикаменти у вигляді таблеток або ін’єкцій можуть блокувати почуття ейфорії від алкоголю. Більш того, такі препарати часто викликають різке погіршення самопочуття: від прискореного серцебиття до повної зупинки дихання. До сих пір популярно вживлення під шкіру спеціальних капсул, таблеток. При попаданні алкоголю в організм вони викликають неприємні відчуття-нудоту, задуха, жар. Усвідомлення таких серйозних наслідків часто утримує людей від зривів. Але приймати подібні препарати можна тільки після попередньої підготовки і за призначенням лікаря.

Комбінований підхід. Алкоголізм – захворювання серйозне, складно піддається лікуванню. Тому найбільший ефект демонструє комплексний підхід до лікування залежності. Медикаменти дозволяють зняти абстинентний синдром, пережити перші, найважчі дні в тверезості. Під час психотерапевтичного лікування хворий виробляє стійку мотивацію до тверезості, формує нові цілі, звички.

Якщо ви шукаєте відповідь на питання, як лікувати запійний алкоголізм, ми допоможемо вам пройти цей тривалий і важкий шлях. І повернемо вашого чоловіка, батька, сина до нормального життя. Не сумнівайтеся, наші фахівці вміють знайти підхід до кожного пацієнта.