ЯК ВИБРАТИ ДИТЯЧОГО СТОМАТОЛОГА?

3-21-2020

Стоматологічні захворювання стрімко молодіють. Зараз у дитини 3 – х років карієс-не рідкість. Тому потрібно якісне лікування, що вбереже від передчасного руйнування корінних зубів, а також виключить ризик виникнення захворювань інших органів. Щоб похід в стоматологічний кабінет не став стресом для дитини, потрібно знати, як вибрати дитячого стоматолога. Також хочемо порекомендувати вибрати Дитяча стоматологія Київ

Створені для дітей необхідні умови, що дозволяє їм відчувати себе комфортно на прийомі у наших професійних стоматологів. Лікарі медичного центру регулярно переймають успішний іноземний досвід, стежать за передовими можливостями стоматології, а також підвищують власну кваліфікацію на конференціях.

  • оформлення офіційного договору;
  • великий досвід;
  • лояльний, індивідуальний підхід;
  • сучасне обладнання, матеріали;
  • зручне розташування.

На що звертати увагу при виборі дитячого стоматолога?
Дитяча стоматологія важливо звернути увагу на кваліфікацію даного фахівця. Лікар повинен мати всі необхідні навички, знання та обладнання для якісного лікування, адже дитячі молочні, а також корінні зуби потребують особливого підходу.

Крім того, стоматолог повинен розташовувати до себе дитину. Якщо малюк навідріз відмовляється відвідувати фахівця, якого ви вибрали, то дайте йому можливість зробити вибір самостійно. Так контакт з лікарем буде успішним, а лікування ефективним. Дитина перестане боятися і вередувати.

Наш стоматологічний кабінет відрізняється домашньою, затишною обстановкою і атмосферою. У ньому є безліч відволікаючих декорацій і предметів.

Важливо регулярно проводити диспансеризацію малюка у хорошого дитячого стоматолога. Це дозволить вчасно виявити патологічний процес в ротовій порожнині, запобігти ускладненням, або виправити наслідки неправильної гігієни.

Є помилка, що молочні зуби не треба лікувати, адже скоро виростуть постійні корінні. Однак від здоров’я саме молочних зубів і залежить якість постійних. Багато захворювань молочних зубів переростають на постійні, тобто до моменту прорізування вони можуть бути вражені хворобами. Інша проблема пов’язана з некоректним розташуванням молочних зубів, що призводить до порушення прикусу в зрілому віці. Сучасні стоматологічні методики здатні ефективно усунути подібні проблеми.