Як робити депіляцію

4-26-2021

Зробити депіляцію воском будинку зараз можливо, а за допомогою лінії для домашньої депіляції це ще й просто. .

Звичайно, зручно і просто піти в салон, до майстра, якому довіряєш, але ситуації бувають різні: майстер поїхала, немає відповідного часу, потрібно терміново і банально дорого. Але не варто впадати у відчай, вихід завжди є.

У цьому випадку дуже стане в нагоді лінія для домашньої шугаринг делала тут від виробника професійного воску simple use beauty. Що зручно, лінійка продуктів дозволяє вибрати метод депіляції відповідно до вашого рівня підготовки. Що це означає?

Якщо ви ніколи раніше не робили самі депіляцію, більш того, навіть ніколи не звертали уваги як це з вами робить майстер, а, можливо, і взагалі для вас це перший досвід воскової депіляції. В цьому випадку, беремо один з наборів для холодної депіляції. Їх в лінії три – для тіла і ніг, для бікіні і пахв і для особи. У набір входять смужки з уже нанесеним професійним воском і чотири серветки просочені маслом після депіляції.

Все дуже просто:

Якщо у вас вже є хоч якийсь досвід депіляції і ви хочете це робити ще більш ефективно і просто, то для вас знайдуться дуже цікаві продукти і способи депіляції.

Наприклад, депіляцію бікіні будинку, пахв, а також особи (вусиків) дуже ефективно можна зробити за допомогою набору для теплої депіляції бікіні, це «сковорідка» з професійним плівковим воском, який можна розігріти на звичайній домашній плиті (газової або електричної) на маленькому вогні, довести до консистенції меду і ваш салон будинку готовий, цієї кількості воску вам вистачить на депіляцію лінії бікіні і пахви з лишком. У набір входить шпатель і тримач для» сковорідки”, так що все необхідне вже є. Шпателем наносите пелюстка воску на депіліруемую поверхню, бажано по ходу росту волосся, хоча при роботі з плівковим воском це не так принципово, даєте йому трохи застигнути, натягуєте шкіру і, піднімаючи край пелюстки, знімаєте різким рухом паралельно шкірі проти ходу росту волосся. Плівковий віск видаляє всі волоски, навіть найкоротші і жорсткі з першого разу.

Ще один чудовий і ефективний спосіб-це депіляція східним цукровим воском. Це не просто депіляція, це практично спа-процедура у вас вдома через його неймовірного аромату і кольору. Депіляція перетвориться для вас на задоволення! головні переваги даного воску-це зручність, він розігрівається в мікрохвильовці і універсальність, він підходить для депіляції всіх зон. У набір входить шпатель для нанесення воску і 12 смужок! ще один приємний момент-він водорозчинний і залишки воску просто видаляються водою!

Ну і, звичайно, для тих, хто постійно робить собі епіляцію теплим воском, в тому числі епіляцію ніг будинку і рук, зручніше буде це робити за допомогою воску в картриджах, який розігрівається в воскоплаві і видаляється смужками для депіляції. У лінії ви знайдете картриджі з теплим воском за смаком, також нагрівач (або воскоплав) і смужки для депіляції, яких вам вистачить дуже надовго. Масло після депіляції “кокос” прекрасно завершить процедуру, видалить залишки воску і заспокоїть шкіру.