Комп’ютерна томографія голови та шиї

8-30-2021

Неприємні відчуття в шиї і голові, причина яких не встановлена, є вагомою причиною для проведення кт ангіографії мозку. Процедура дає можливість ретельно обстежити судини і прилеглі до них тканини. Це дозволяє виявити патології, що викликали хворобливість. Звертайтеся за посиланням http://doctorfilin.ua/ та записуйтеся на консультацію.

Основна перевага даного методу полягає в його безпеці. Променеве навантаження під час обстеження мінімальна. На відміну від класичної ангіографії, кт є більш щадним методом діагностики. Тривалої підготовки з перебуванням в стаціонарі не потрібно. Крім того, під час процедури пацієнти не відчувають неприємних відчуттів або негативних емоцій.

При цьому значимість кт ангіографії мозку і шиї дуже висока. За допомогою даного обстеження фахівець шар за шаром переглядає стінки судин шиї, мозку і прилеглих тканин. Для більш зручної розшифровки всі дані записуються на знімний носій. Пацієнт може додатково продемонструвати знімки будь-якого лікаря, щоб отримати ще одну думку.

Перш ніж записатися на процедуру, необхідно проконсультуватися з лікарем. За отриманими даними фахівець прийме рішення про необхідність призначення кт судин головного мозку і шиї.

Основними симптомами розвиваються захворювань є:

Завдяки ангіографії судин головного мозку і шиї вдається діагностувати безліч небезпечних захворювань і підібрати адекватне лікування, що дозволяє повернути хворого до звичного життя.

Діагностична процедура переслідує наступні цілі:

При обстеженні артерій застосовується кт шиї з контрастом для отримання найбільш повних даних. Без контрастної речовини інформативність обстеження вкрай мала.

Перед проходженням діагностики є кілька підготовчих етапів:

1. Від пацієнта потрібно лягти на спину і максимально розслабитися. Лікар встановить катетер для подачі контрасту і приступить до проведення процедури. Хворобливих або неприємних відчуттів не буде. Можливо, лікар попросить кілька разів затримати дихання на 2-3 секунди. Для повноцінного обстеження знадобиться від 10 до 30 хвилин.

Процедура не відноситься до розряду дешевих. Нерідко розкид цін в різних клініках досить значний. У госпіталі на яузі ви можете пройти кт ангіографію шиї і головного мозку за прийнятною ціною і у високій якості. При цьому процедура проводиться на високоточному обладнанні, що дозволяє отримати найбільш цінні результати з подальшою 3d реконструкцією.

Вартість кт ангіографії судин головного мозку і шиї ви знайдете в прайсі клініки. Попередньо рекомендується отримати консультацію профільного лікаря. Записатися на прийом можна онлайн безпосередньо на сайті. Час прийому і фахівця ви можете вибрати самостійно.