Де купити товари для ортодонтів

8-10-2021

Ортодонтичний інтернет-магазин DLX , це місце де ви можете купити все для ортодонта, включаючи різні стоматологічні матеріали, зубні набори для брекетів, лм активатори і пластинки для виправлення прикусу, ортодонтичні капи і трейнери, а так само різні супутні ортодонтичні матеріали, зверніться за посиланням https://www.dlx.ua/ua/ та замовте потрібне.

Кожен ортодонт прекрасно знає, що посмішка – це дивовижний спосіб комунікації і наша робота робити цю посмішку і зуби ще більш красивими і рівними. Багаторічний досвід роботи в стоматології, дозволив компанії на власному досвіді, підібрати з численного розмаїття ортодонтичних матеріалів найкращі і тепер вона з гордістю і радістю пропонуємо цей досвід і якісні ортодонтичні інструменти і матеріали для ортодонтів і стоматологічних клінік.

Компанія “DLX” пропонує вам широкий асортимент отдонтической продукції від відомих виробників. Продукція та матеріали для ортодотичного лікування, яку пропонують в інтернет- магазині , мають всі сертифікати якості і поставляється на-пряму від виробника. Всі ортодонтичні матеріали , апаратура та інструментарій проходять ретельну клінічну перевірку і всі необхідні випробування, як на виробництві, згідно міжнародним нормам і стандартам, так і в руках ортодонтів. Компанія “DLX” не просто продає ортодонтичний інструмент і матеріали, а ділиться своїм досвідом, ретельно вивчаючи нові види продукції та ортодонтичних товарів, аналізує результат їх застосування і вже в разі позитивного досвіду, пропонуємо цю продукцію для всіх інших.

У магазині для ортодонтів всі прагнуть до створення сервісу для лікарів-стоматологів і клінік, з турботою про їх пацієнтів, пропонуючи комплексне рішення на всіх етапах ортодотичного лікування. Поставляється все для ортодонта в інтернет-магазині, для найвимогливіших пацієнтів, де лікар стоматолог зможе підібрати необхідний матеріал, розмір, колір або фактуру, асортимент дуже широкий і ви можете надіслати свій запит на повний прейскурант і прайс-лист ортодонтичної продукції і матеріалів. Ви можете замовити і купити брекети кассис , і так само брекет системи лінгвальні та вестибулярні різних видів і матеріалів (металеві брекети, керамічні, сапфірові, пластмасові, мікро і міні) всі вони широко представлені в асортименті ортодонтичного магазину.

Ортодонтичні інструменти для установки і зняття брекет-систем, інструменти для установки і заміни дуги, допоміжні стоматологічні інструменти (щипці твіду, торкові щипці, дистальні кусачки, лігатурні кусачки, ортодонтична лінійка позиціонер, зворотний пінцет, для вигинів дуг і багато іншого) – ортодонтичні інструменти необхідні для роботи ортодонта, так само з можливістю замовити і купити в ортодонтичному інтернет-магазині. Ортодонтичні лігатури для брекетів з металу – це спеціальна медична дріт, міцно з’єднує дугу з зубами, виготовлена зі сталі, сплавів алюмо-берилієвого або бронзалюмінієвого, срібла — міцна і надійна, так само широко представлені в каталозі ортодонтичного магазину. Ортодонтичні лігатури на брекети еластичні (гумові кільця) так само служать для з’єднання дуги з брекетами є у продажу в калінінграді різних кольорів і розмірів. Стоматологічний магазин пропонує замовити або купити ортодонтичні дуги в калініграді. Ви можете, так само вибрати їх з каталогу нашого магазині, де представлені ортодонтичні дуги різного перетину (круглі, квадратні, прямокутні, реверсійні) з різних матеріалів (зі сталі, зі сплаву молібдену і титанові ортодонтичні дуги, зі сплаву титану і нікелю, зі сплаву міді, титану і нікелю) різного розміру і послідовності.

Оклюзійні накладки в ортодонтії-піднімають висоту прикусу, в період ортодонтіческго лікування, покликані бути підтримкою для суглоба і оберігати його від руйнування. У магазині для ортодонтів , пропонується великий вибір матеріалів для виготовлення оклюзійних накладок. Еластичні матеріали для ортодонтичного лікування-еластики, ортодонтичні тяги або міжщелепні тяги, еластичні тяги для брекетів, різної сили і перетину тяги у великому асортименті, можна придбати в стоматологічному магазині Еластична ланцюжок ортодонтична, так само застосовується в ортодонтичному лікуванні як силовий елемент-може бути прозора, сіра – в залежності від рівня сили і відстані між ланками – бувають з проміжками, із середнім кроком і великим кроком (або великим проміжком). Ортодонтична ланцюжок різних кольорів представлена у продажу двох варіантів-без проміжку і з середнім кроком.

Ортодонтичний дріт можна купити різних розмірів, діаметра і навіть кольорів для найвимогливіших пацієнтів, в тому числі і дріт білого кольору, що збігається по відтінку з зубним рядом пацієнта або так звану з напиленням. Міні-гвинти для ортодонтичного лікування або так звані мікро або міні-імпланти для ортодонтії – служать опорою під час переміщення зуба без зміни положення інших зубів при ортодонтичному лікуванні. Ортодонтичні міні-гвинти у продажу, ви знайдете весь розмірний ряд в каталозі.

Трейнери для ортодонтії – це знімний ортодонтичний апарат, виготовлений з силікону або поліуретану для виправлення зубів в ранньому дитинстві шляхом корекції положення язика і губного бампера. Виглядає як двощелепна каппа. Трейнер для ортодонтичного лікування підбирається за розміром, ширині і довжині зубного ряду. Ви можете замовити і придбати трейнер, що відповідає вашим розмірам поставленої задачі. Ортодонтичні капи, капи ретенційні для утримання результату, досягнутого під час ортодонтичного лікування, нічні капи при бруксизмі, роз’єднують капи, капи розвантажувальні – для лікування і профілактики різних стоматологічних захворювань – великий вибір капп представлений в інтернет- магазині для ортодонтів .