Апаратна підтяжка обличчя це

2-10-2021

Ультразвуковий смас-ліфтинг-це технологія багаторівневого омолодження за рахунок впливу високоінтенсивним сфокусованим ультразвуком. Також хочемо вам порекомендувати morpheus 8 киев за кращою ціною. Фокусований ультразвук — hifu)-це єдина в косметології технологія, яка дозволяє працювати не тільки зі шкірою і підшкірною жировою клітковиною, але і зі smas-шаром (superficial muscle-aponeurotic system), який є каркасом і перешкоджає віковому опущення тканин. Фокусований ультразвук точково і ефективно прогріває smas, що призводить до його різкого скорочення і, як наслідок, вираженого ліфтингу.

Таким чином, ліфтинг на апараті liftera дозволяє без пластичної операції домогтися таких помітних результатів, як:

Апарат оснащений двома маніпулами: класичної лінійної і унікальною анатомічної pen type.

Класична лінійна маніпула дозволяє зберегти всі переваги традиційного smas-ліфтингу, щільно прилягає на прямих ділянках обличчя і шиї і допомагає обробляти великі ділянки шкіри.

Унікальна анатомічно-адаптивна маніпула pen type за рахунок маленького радіуса картриджа щільно прилягає до ділянок обличчя з зігнутою поверхнею, що дозволяє здійснювати вплив на індивідуальні анатомічні лінії і важкодоступні зони. Крім того, дана насадка в рази знижує хворобливість процедури при збереженні інтенсивності впливу.

Таким чином, за рахунок комбінації впливу двох маніпул апарат liftera дозволяє:

Протипоказання до smas-лифитнгу на апараті liftera є стандартними для будь-якої апаратної методики впливу: гострі гарячкові захворювання, хронічні захворювання в стадії загострення, системні захворювання сполучної тканини, порушення цілісності шкірних покривів в зоні впливу (порізи, садна, виразки), запальні і незапальні захворювання шкіри (псоріаз, вітіліго), герпес, онкологічні захворювання, вагітність і грудне вигодовування. Більш детально про протипоказання розповість лікар на попередній консультації.

Процедура проводиться в косметологічному кабінеті і триває близько 1 години. Під час процедури на шкіру наноситься спеціальний гель для максимального контакту маніпули апарату зі шкірою.

Ультразвук проходить через поверхневі шари шкіри і фокусується на заданій глибині. При цьому в точці фокусу вплив ультразвуку сильне, а на поверхні шкіри — слабке. Саме за рахунок такого фокусованого впливу не відбувається пошкодження шкірних покривів при проведенні процедури.

Процедура супроводжується відчуттям тепла, внутрішнього нагріву тканин, вираженість якого залежить від обраних параметрів роботи.

Для досягнення помітного результату потрібне проведення курсу процедур. Рекомендований курс: 3-4 процедури з інтервалом в 4-6 тижнів.

Реабілітаційного періоду після процедури на апараті liftera немає, а перші результати помітні відразу. Особа вирівнюється, підтягується, зайві обсяги йдуть з коригованих зон.

Сучасні технології в руках досвідчених лікарів-косметологів міді дозволяють домагатися помітних результатів ліфтингу, не вдаючись до послуг пластичних хірургів. Широкий спектр послуг, представлених в клініках косметології міді, допоможе надовго зберегти отримані результати.

* зазначені на сайті ціни не є публічною офертою. Визначити точну вартість лікування можливо тільки на прийомі у лікаря. Ціни на послуги провідних фахівців клінік відрізняються від цін, зазначених на сайті.