Будь-яка залежність організму від зовнішніх впливів розглядається як людська слабкість. Нікотинова залежність є однією з важливих проблем сучасного суспільства та являє серйозну небезпеку для здоров’я. Самостійно побороти недугу дуже складно.

Будь-яка залежність організму від зовнішніх впливів розглядається як людська слабкість. Нікотинова залежність є однією з важливих проблем сучасного суспільства та являє серйозну небезпеку для здоров’я. Самостійно побороти недугу дуже складно.

  • Вплив
  • Застосування та дозування
  • Протипоказання до прийому
  • Ціна

Вплив препарату «Зибан»

Таблетки від паління «Зибан» (Zyban), що випускаються відомою австрійською компанією Глаксосміткляйн – це один з перших препаратів, що не містять нікотин. Головною діючою речовиною «Зибана» є бупропіон – поширений за кордоном антидепресант, який перешкоджає нейтралізації в організмі особливого хімічної речовини – дофаміну, інакше званого «гормону задоволення». Механізм простий: на час хворобливого переживання відмови курець отримує своєрідний «милиця», що підтримує його в стані фізіологічного гноблення. Завдяки такій підживлення концентрація дофаміну підвищується, і вічно нещасний кидає, позбавлений своєї маленької радості, відчуває менше психологічного дискомфорту.

Тобто лікування за допомогою «Зибана» не є нікотинозамісної терапії, спрямованої на підтримання звичного рівня нікотину в крові при відмові від куріння (за цим принципом діє більшість інших препаратів від куріння). «Зибан» впливає безпосередньо на структури головного мозку, відповідальні за отримання задоволення. Саме тому «Зибан» є одним з найбільш ефективних і популярних засобів, що допомагають кинути палити.

Застосування та дозування

Прийом «Зибана» починається за тиждень до передбачуваної дати відмови від тютюну, що дозволяє поступово налаштувати організм до позбавлення від нікотинової залежності. В першу чергу зменшується тяга до куріння. Завдяки допоміжним речовинам «Зибан» також стримує збільшення ваги тіла, яке виникає при звичайному відмову від куріння – що хвилює дуже багатьох кидають представниць прекрасної статі. Допомагаючи позбутися від нікотинової залежності, «Зибан» знімає дратівливість, відчуття тривоги, відчуття тривоги і пригніченості, стримує емоційні вибухи гніву і сприяє налаштування організму на відсутність порції нікотину.

«Зибан» здатний лікувати табакозависимость в тому числі і у людей, що викурює більше десяти сигарет на добу, впливаючи на певні структури головного мозку, що формують біохімічну залежність від нікотину. Його ефективність була продемонстрована в клінічних дослідженнях з участю 7000 пацієнтів. Застосування препарату «Зибан» дозволить в найкоротші терміни позбутися важкої недуги, змінити якість свого життя і зменшити ймовірність розвитку серйозних фізичних ускладнень – неминучі, якби ви продовжували курити.

Протипоказання до прийому препарату

Але, як і всі антидепресанти, «Зибан» таїть у собі певну небезпеку. Відмовившись від нікотинової залежності, ви можете придбати залежність від препарату. Багато які кидали з допомогою «Зибана» зазначали, що варто їм припинити приймати ліки, як тяга до куріння поверталася знову. Ще одним фактором, що утрудняє вибір на користь «Зибана», є його відносно висока вартість (хоча і незрівнянна, звичайно, з ціною здорового життя), рецептурний відпуск (правда, рецепт без проблем випише будь-лікар) і найголовніше – відсутність реєстрації на вітчизняному фармринку. У Росії можливо купити тільки дженерик (аналог) «Зибана» — бупропіон.

На сайті є стаття «Представляє Зибан загрозу для пацієнта». Вкрай рекомендована до прочитання.

Ціна

Вартість в Росії – $65 за 30 таблеток.

Будемо вам вдячні за відгуки про препарат «Зибан»

ХОЧЕТЕ КИНУТИ ПАЛИТИ?

Тоді качайте план відмови від куріння.

З його допомогою кинути буде набагато простіше.

Зибан
Матеріали по темі


  • У Женеві почалося обговорення першого у світі антитютюнового угоди

    30.04.2001

  • Представляє ЗИБАН загрозу для пацієнта?

    11.02.2002