Я курила траву і все що до неї прилягає сім років. щільно. Я дуже шкодую… сім років просто пішли в трубу. Та тут один чол був прав, висловивши на рахунок тупившего овоча. Я їм було.. спочатку здається прикольним, забавним, звеселяючим життя, нові фарби там всякі, Але! До тієї пори поки не зрозумів, що потрапив у залежність.

Дійсно, коли вона була — було спокійно. Прокидаєшся вранці і збираєшся на роботу з думкою, швидше б вечір, щоб вбитися зі своїм хлопцем і може бути зайнятися сексом(хоча рідко отримуєш від нього задоволення, тому що не можеш зосередитися і зрозуміти, що це насолода коханою людиною), але головне дмухнути.

Примітивно, чорт забирай.

Проблеми починаються з другого року щільного сидіння на цієї гидоти. Починаєш повільніше думати і приймати рішення, креативу того вже немає, головне додзвонитися до бариги. Далі якось ввічливо відтинаються колишні нормальні друзі(які спочатку дивляться, як ти дуєш і відводять очі, даючи зрозуміти, що мене чекають в сусідній кімнаті, а потім перестають дзвонити), тому що поговорити з ними вже практично не про що. Стаєш нецікавим суспільству, з’являються проблеми зі шкірою(прищі всякі), серцем(дика аритмія), задишка.

Ненависть до ранках і дике бажання накричати на когось нитка протягом дня, тому що тебе кидає в різні емоції. Я зараз згадую себе і думаю, який же я була денний агресивної дивною сукою і вечірньої життєрадісною і добродушною раста дівчинкою, непонимающей що, після п’ятнадцяти хвилин плаваючого мозку впадаєш у дипрессию, на автоматі йти жерти і спати, і що це найкраща розвага. Засипати слухаючи як гучно і по різному твоє серце б’ється, засинати з думкою, що пора вже кидати, і засипати так кожну ніч протягом наступних п’яти років але постійні депресії, не дозволяли цього, ми ж себе так шкодуємо… але я зробила це. Сама!

Це приходить з досвідом, розуміючи, що це вже плінтус і нижче не можна, не можна дозволити неуважать себе трохи більше, це буде межа. Я повернула повагу друзів, повагу до самої себе. Депресії нарешті припинилися, тільки гіркота залишилася за просуществование семи дуже швидких років, я половини навіть не пам’ятаю, і гіркота за кохану людину, який слабкіше волею і не може кинути, він вже мучиться, як багато тут, вуалируя це словом набридло або дістало.

Мені 24 роки і я не ховаюся від проблем за марихуаною, мені подобається їх вирішувати, адже це мої турботи, і я пишаюся собою, коли вирішую їх одну за одною. Тому що я можу це і мені подобається бачити результат. А потім хто, якщо не я? Я багато краще виглядаю, навіть погляд змінився, з’явився блиск в очах. Чесно, навіть ворогу не побажала підсісти на неї. І правда в тому, що вона небезпечна з-за своєї типу безпеки.

Мій друг курив траву 4 роки, дружина народила йому дитину, хлопчика з поганим імунітетом. У хлопчика одна ніжка коротша за іншу. Патологія? Лікарський вердикт: надмірне вживання батьками якихось шкідливих речовин. Цей друг курить досі, тільки терь з метою піти від болю яку вони заподіяли своєму синові.

Люди, не дуйте! Не мучте свій організм, організм свого майбутнього і нерви близьких вам людей.

ХОЧЕТЕ КИНУТИ ПАЛИТИ?

Тоді качайте план відмови від куріння.

З його допомогою кинути буде набагато простіше.

Коноплі
Анаша
Марихуана
Матеріали по темі


 • Куріння легких наркотиків з рослинних матеріалів

  03.11.2008

 • Правова сторона цього питання

  03.11.2008

 • Деякі факти про куріння марихуани

  03.11.2008

 • До чого ми можемо дійти

  03.11.2008

 • Історія гашишу

  09.11.2008

 • Гашишизм – це вже діагноз. Його симптоми

  09.11.2008