Більшість нормальних людей негативно ставляться до вбивць. Деякі – яскраві прихильники застосування смертної кари як вищої мірою покарання для таких людей. Особливо, коли це стосується близьких нам людей. А що робити, коли дівчина курить – вбивця. Вона вбивця не тому, що позбавила життя іншу людину, вона позбавляє себе життя. Що тоді робити в цій ситуації, кого карати?

Це самогубство починається з цікавості. Але його результати можуть виявитися смертельними. Спочатку ти будеш «вбивати» свою красу, потім здоров’я і позбавиш себе права стати матір’ю.

Для початку у тебе огрубіє голос, поступово пожовкнуть і псуються зуби. Шкіра обличчя набуває землистий відтінок. Зміниться нюх і погіршаться смакові відчуття, з’являться зрадницькі зморшки, шкіра стане сухою і втратить еластичність. Жінки-курці в 25 років виглядають старше, чим їхні некурящі перевесниці.

Потім у тебе з’являться проблеми зі здоров’ям. Це стосується всього організму. Разом з початком куріння ти даруєш собі величезний букет різних захворювань, найбільш небезпечним з яких можна назвати рак легенів і безпліддя.

Коли ти бачиш людей з дефектами особи, то що ти відчуваєш до неї? Напевно почуття огиди. І не треба стверджувати, що це не так. Все так. Це закладено в нас природою — відраза до жахливого і потворному. Це — один із способів самозбереження — ні в якому разі не стати таким же.

Рак губи (або ротової порожнини) — результат куріння. Він може виникнути в будь-курці, незалежно від віку і соціального положення. Це обезобразит тебе. Люди відвернутися від тебе, ти втратиш знайомих, яких вважала своїми друзями. Молоді люди перестануть задивлятися на тебе. Не буду описувати того, що може статися з тобою далі, адже ти — розумна дівчина і всі це прекрасно усвідомлюєш. Це ще одна сторона медалі під назвою куріння.

Організм також сильно постраждає від куріння. Рак легенів — страшний діагноз, який, напевно, ніхто не захоче почути у своєму житті. А тобі, курець, можливо доведеться. Якщо все ж таки вдасться врятувати твоє життя, то ти залишишся інвалідом, тому що жити з одним легким не так просто. Задумайся.

Куріння також може викликати купу захворювань, які тобі, курець, напевно відомі ще зі шкільної лави. Не буду забивати твою голову зайвою інформацією.

Від тебе може піти чоловік. Ти запитаєш чому це, яка між ними зв’язок? Справа навіть не в тому, що ти будеш програвати у зовнішності своєї некурців суперниці, і у тебе з рота буде йти неприємний запах. Є ще одна причина — злісні курці не можуть народити дітей, оскільки відбулися глибокі зміни в зародковому апараті. У жінки, що палить непомітно наближається критичний момент, після якого вона вже не зможе народити, хоча заради цього вона готова на все, на будь-які жертви. Але буде вже пізно, надто пізно. Твій чоловік піде до менш гідною, але здатна народити йому здорової дитини. Повір, він може так вчинити, тому що батьківські почуття не менш сильні, ніж материнські.

Пам’ятай — «куріння — повільне самогубство». За даними ВООЗ, від причин, пов’язаних із вживанням тютюну помирає кожен п’ятий. Під цю роздачу можеш потрапити і ти. Вибір за тобою.

ХОЧЕТЕ КИНУТИ ПАЛИТИ?

Тоді качайте план відмови від куріння.

З його допомогою кинути буде набагато простіше.

Статистика
Безпліддя
Жіноче здоров’я
Вагітність
Жіноче куріння
Матеріали по темі


 • Лист палить дівчині

  04.09.2016

 • Сумна статистика тютюнопаління

  18.01.2009

 • 10 фактів кращого світу

  20.08.2009

 • Боремося з «згубною звичкою» – в мережі

  26.08.2009

 • Трохи нікотинової статистики

  26.08.2009

 • Статистика споживання сигарет на одну людину на рік (дані 2007 року)

  26.08.2009