Паління – частина нашого життя, не залежно від того: людина курить сам або є пасивним курцем, тобто тим хто знаходиться в постійній взаємодії з «поруч курцями». Кількість курців зростає, розмови і пам’ятки про шкідливість куріння мало кого зупиняє. Особливо заразливо куріння в навчальних закладах, коли юному створенню так і хочеться все пробувати, все дізнатися.

Існує думка, що сигарета виручає в стресових ситуаціях, допомагає зібратися і заспокоїться. Перебуваючи в стані очікування, сигарета допомагає скоротати час, розслабитися.

За статистикою, серед «новоспечених» курців, більша частина припадає на жінок. Що саме змушує їх почати курити? Відповідей багато, але давайте подивимося на це «видовище» з боку?!

Якщо вже так сталося, що жінка курить, то напевно має бути видно, що це курить ЖІНКА!!!

Курю я?

Так. І як би це не виглядало смішно,- мені подобається це заняття. Люблю, знаєте, в компанії друзів або молодої людини, перебуваючи в розважальному клубі, ресторані… одягнена з голочки», з красивим макіяжем, взяти у свої доглянуті ручки дамську сигарету … і затягнутися.

Ще люблю, встати вранці з ліжка, одягнути свій улюблений шовковий халатик, заварити собі чашечку кави і підійшовши з нею до широко відкритого вікна …закурити.

Легкий вітерець перебирає кучері моїх волосся, гарячий кави гріє мої руки, а у відображенні віконного скла — я выдуваю дим цигарки, що швидко тліючої на вітрі. В цю мить відчувається особлива свобода і спокій. Я не вважаю себе завзятим курцем. Сигарета — це моя своєрідна «фішка», вона доповнює мій образ, підкреслює стиль.

Але у мене є певні принципи — місця, де я ніколи не беру в руки сигарету. Ні, там не написано: «Куріння заборонено!», просто я розумію, що там воно не доречно.

Мене обурюють жінки, що палять в під’їзді будинку, на трамвайній зупинці, дитячому майданчику… Мене бісить вигляд жінки на бігу затягається сигаретою і прячущей її після кожної тяги у грудях… Жінки, одягнені і виглядали «як попало», з сигаретою затиснутою в руках з брудними нігтями або, вибачте, ворт з чорними зубами… Тьху!

На цих жінок боляче дивитися: наче в місті війна, а сигарета це єдина смакота якої можна наїстися, і треба зробити це так, щоб ніхто не помітив, інакше заберуть.

Якщо задати курцеві питання: «коли у вашому образі людина курить, то якою ця людина по духу? Кожен другий відповість: „Не залежний, самозакоханий“.

Ось, саме так повинна виглядати жінка …вона себе любить! А не ненавидить і хоче добити! Жінка з сигаретою не повинна мати вигляд приступници, вид забитої і незаможної, як ніби сигарета це єдина розкіш, яку вона може собі дозволити.

P. S. Все ж куріння-це прерогатива жінок, які себе люблять!

ХОЧЕТЕ КИНУТИ ПАЛИТИ?

Тоді качайте план відмови від куріння.

З його допомогою кинути буде набагато простіше.

Жіноче здоров’я
Вагітність
Жіноче куріння
Матеріали по темі


 • Лист палить дівчині

  04.09.2016

 • Жінки якщо ви не думаєте про себе, то хоч подумайте про дітей!

  27.08.2009

 • Як я кинула курити і що з цього вийшло

  29.08.2009

 • Вплив паління на шкіру й фігуру

  28.09.2009

 • Про шкоду паління для організму жінки

  28.09.2009

 • Майбутнім мамам варто задуматися про здоров’я дитини

  04.10.2009