Тютюновий дим містить багато небезпечних речовин, як нікотин, синильну кислоту, смоли, чадний газ, різні канцерогени, які під час вагітності, проникаючи через плаценту надходять в кров плоду. Куріння також сприяє до викидня і передчасних пологів. Статистика показує, що 50% від усіх викиднів відбуваються, коли вагітна викурює більше пачки сигарет в день.

У курців вагітних вміст кисню в крові плода знижується майже в два рази. Крім того, під впливом токсинів кровоносні судини звужуються, що зменшує приплив крові до плоду.

Тютюновий дим збільшує небезпеку передчасного розриву оболонки навколоплідного міхура і смерті плоду або новонародженого. Діти курящих матерів народжуються зі зниженим вагою, також з часу можуть виникати проблеми з навчанням.

Паління збільшує ймовірність появи різних дефектів у новонароджених, як серцеві хвороби, дефект хребта, розщеплене піднебіння, захворювання нервової системи. Ступінь ризику безпосередньо залежить від кількості щоденно викурених сигарет.

Куріння — найпоширеніша шкідлива звичка серед вагітних, що сприяє підвищенню вірогідності різного роду ускладнень.

Також небезпечно «пасивне куріння», коли вагітна не курить, але часто знаходиться з курцем в одне приміщення, вдихаючи тютюновий дим.

ХОЧЕТЕ КИНУТИ ПАЛИТИ?

Тоді качайте план відмови від куріння.

З його допомогою кинути буде набагато простіше.

Статистика
Безпліддя
Жіноче здоров’я
Вагітність
Жіноче куріння
Матеріали по темі


 • Лист палить дівчині

  04.09.2016

 • Сумна статистика тютюнопаління

  18.01.2009

 • 10 фактів кращого світу

  20.08.2009

 • Боремося з «згубною звичкою» – в мережі

  26.08.2009

 • Трохи нікотинової статистики

  26.08.2009

 • Статистика споживання сигарет на одну людину на рік (дані 2007 року)

  26.08.2009