Куріння дівчата до і під час вагітності загрожує страшними наслідками для здоров’я її майбутнього малюка. Про шкоду куріння дізналися лише у другій половині ХХ століття. Але це зовсім не означає, що все що про нього сказано досі, порожні домисли (як думають деякі легковажні дівчата). З медичної практики давно вже встановлено, що якщо жінка в період вагітності курила, то можна констатувати на 100%, що її дитина здоровою народитися не може.

При щасливому збігу обставин, якщо він народиться начебто здоровим, негативні наслідки палить матері неодмінно виявляться в більш пізньому віці. Так, приміром, у «накурених» хлопчиків зміст сперми на 20% нижче, ніж у хлопчиків некурящих матерів. Вони можуть бути і зовсім марні. Крім того до підліткового віку є ризик ожиріння підлітка. Також з’ясовано, що у дітей кращої матері зберігається пристрасть до нікотину і вони в більшості випадків також починають курити.

В гіршому випадку дитина може народитися з дуже маленькою вагою, слабким і хворим (у тому числі рак). Є навіть небезпека народження дитини з вовчої губою. Так, внутрішньоутробним дітям нікотин наносить самий небезпечний шкоду, який у багато разів небезпечніше шкоди, що завдається дорослій людині. Тому порада майбутнім мамам замислитися над питанням: що для Вас цінніше, задоволення, одержуване від сигарети, або повноцінне життя Вашої дитини?

ХОЧЕТЕ КИНУТИ ПАЛИТИ?

Тоді качайте план відмови від куріння.

З його допомогою кинути буде набагато простіше.

Діти
Жіноче здоров’я
Вагітність
Жіноче куріння
Матеріали по темі


 • Лист палить дівчині

  04.09.2016

 • Профілактика шкідливих звичок на DVD

  18.10.2008

 • Діти курців батьків приречені стати курцями?

  09.04.2009

 • У некурящих Нью-Йоркців виявлений в крові котинін

  15.04.2009

 • Лист палить чоловікові

  18.05.2009

 • зроби це

  08.06.2009