Прості арифметичні підрахунки показують, що використання електронних сигарет допомагає зекономити від 150 рублів в місяць і вище (плюс-мінус неминучі в силу індивідуальних переваг і різної частоти куріння).

Але тяга до досконалості, як і бажання заощадити більше, призводять до того, що використовують електронну сигарету намагаються знайти спосіб ще більше знизити витрати на свою звичку. З цієї причини в багатьох країнах рідини для заправки е-сигарет користуються популярністю.

З їх появою питання, чим і як заправляти електронну сигарету, практично відпало. Рідини продаються самі різні: без нікотину, з різним його вмістом, ароматизовані зі смаком екзотичних фруктів або терпкі як популярні марки цигарок.

Але ні в одній інструкції до модного курительному девайсу немає порад, як заправляти електронну сигарету цією рідиною. І не дивно — виробникам вигідніше продавати оригінальні картриджі, підкреслюючи суворе їх відповідність тільки одному типу електронної сигарети. На допомогу прийшли поради досвідчених курців і цінителів різноманітності в викурених е-сигарети.

Загальний подібний етап — розбирання картриджа. Залежно від моделі він являє собою трубку або округлений трикутник, заповнений рихлим матеріалом — синтепоном. Синтепон необхідний для того, щоб рідина в картриджі подавалася рівномірно і не витікала в мундштук (а значить, не потрапляла в рот курця).

Всі поради про те, як заправляти електронну сигарету можна поділити на дві групи: без вилучення наповнювача з картриджа і з витягом.

Перший спосіб простий, але вимагає навику і вправності. Втім, купуються вони дуже швидко. За цим способом синтепон з картриджа не витягується, а злегка притискається носиком флакона з рідиною, вичавлюються 6-8 крапель, флакон прибирається, а прим’ятий синтепон пухко розгладжується пальцем (або зубочисткою).

Слід уточнити, що флакони з носиком є тільки в малих фасовках — до 20 мл Тому, тим, хто використовує флакони більше ємності, рекомендується придбати маленький для використання його в якості заправного.

Можна закапувати з допомогою шприца або піпетки. Другий метод краще, так як рідина для електронних сигарет тягуча, в’язка, її не так легко набрати у шприц в потрібній кількості, особливо якщо шприц малої ємності.

Другий спосіб вимагає використання різних пристосувань для вилучення синтепону, але зате допомагає візуально контролювати процес наповнення і своєчасно регулювати його.

Ніж витягати синтепон — справа особиста. Хтось користується пінцетом, хто-то скріпкою, а іншим зручніше використовувати ту ж зубочистку. Витягнутий синтепон промивається (приблизно один раз в 5-8 заправок, але не більше 4 разів), висушується.

У порожній картридж закопуються 4 краплі рідини для заправки, вставляється синтепон, і рідина наливається вже на нього — оптимально по 2 краплі з перервою на оцінку наповнення картриджа. У середньому сягає 8-9 крапель рідини. Важливо, щоб рідини було достатньо, синтепон повинен бути сильно зволожений, тоді при включенні електронна сигарета, точніше парогенератор в ній, почне працювати миттєво.

Таким чином, щоб знати, як заправляти електронну сигарету, не потрібно мати навичок фахівця-комп’ютерника. Головне — дотримувати помірність, бути акуратними, стежити за тим, щоб синтепон був рівномірно розподілений по всьому внутрішньому об’єму, а заглушки картриджа були поставлені на свої місця.

І наостанок — кілька рекомендацій, що не відносяться безпосередньо до порад, як заправляти електронну сигарету, але можуть придасться курцям: синтепон зношується після третьої-четвертої заправки. Це можна визначити візуально.

Чи можна замінювати синтепон? В принципі можна, але це не рекомендується робити — можна промахнутися з його об’ємом і атомайзер (а значить вся сигарета) вийдуть з ладу із-за надлишку або нестачі рідини.

ХОЧЕТЕ КИНУТИ ПАЛИТИ?

Тоді качайте план відмови від куріння.

З його допомогою кинути буде набагато простіше.

Електронне куріння
Матеріали по темі


 • Розроблено унікальний метод боротьби з курінням за допомогою «електронної сигарети»

  11.07.2007

 • Електронні сигарети небезпечні для здоров’я

  10.07.2008

 • Інструкція по застосуванню електронної сигарети

  15.09.2008

 • Найбільший асортимент електронних сигарет.

  07.10.2008

 • електронні сигарети

  19.02.2009

 • Електронні сигарети

  26.08.2009