Як вибрати електронну сигарету – дуже актуальне питання для тих, хто вперше знайомиться з електронним курінням. Ще б пак – у мережі можна знайти величезну кількість самих різних пропозицій. Кожен магазин запевняє в тому, що продає тільки кращі електронні сигарети.

Розібратися в цьому достатку реклами новачкові не так просто. Що ж, якщо від переглянутих моделей у вас вже рябить в очах, а ви все ще не знаєте яку вибрати електронну сигарету, прочитайте наші рекомендації. Можливо, вони допоможуть вам визначитися.

Зовнішній вигляд і дизайн

Часто саме цим принципом керуються при першій покупці. Багатьом хочеться, щоб сигарета максимально схожа на справжню, була витонченою, тонкою, з цікавими декоративними деталями. Таких моделей на ринку безліч. Але тут діє чітке правило – чим тонше і менше сигарета, тим менше її ємність акумулятора. А звідси і випливають всі мінуси:

 • необхідність постійної підзарядки
 • невелика кількість пари і не дуже виражений смак
 • швидка зношуваність акумуляторів (з-за частої підзарядки).

Тому перш ніж купити електронну сигарету, обов’язково поцікавтеся ємністю її батарей. Менше 180mAh брати не варто.

Управління

Електронні сигарети бувають автоматичні або з ручним керуванням. Автоматичні спрацьовують при затягуванні, і вимикаються після неї. Моделі з ручним управлінням мають на корпусі кнопку, за допомогою якої вони включаються і вимикаються.

Практика показала, що ручний варіант зручніше: є можливість контролювати тривалість затяжки, можна без проблем чистити атомайзер методом запису, До того ж, кнопочка на корпусі не дозволить сигареті скотитися зі столу.

Атомайзер

Саме від цієї деталі залежить кількість пара, його смак і, власне, самі відчуття від процесу. Атомайзери йдуть в комплекті з цигаркою, але деякі моделі взаємозамінні, а через спеціальні перехідники можна без праці прикрутити до сигарети інший атомайзер.

Кращими вважаються електронні сигарети з атомайзерами серії 510, 801 та 901, а також їх низькоомні варіанти, позначені додатково позначенням LR. Тільки потрібно пам’ятати, що у різних атомайзери різні вимоги до ємності батарей.

Стиль куріння

Щоб правильно вибрати електронну сигарету необхідно врахувати, як довго людина курить, який фортеці віддає перевагу сигарети, і яку мету ставить перед собою, переходячи на е-куріння.

Тим, хто курить часто і багато краще вибрати батарейні моди з розряду Silver Bullet, Indulgence, Screwdriver, The GG. Вони максимально забезпечать потребу в гарному парі протягом довгого часу без підзарядки.

Якщо куріння не дуже інтенсивне, але відчуття «удару по горлу» важливі, можна скористатися моделями eGo, eGo-T,Janty Stick, Joye Stick.

Якщо сигарета купується більше як стильний і модний аксесуар, і куриться буде час від часу, то цілком можна придбати моделі максимально схожі по зовнішньому вигляді з аналоговими сигаретами, виробництва Joye, Janty, Ritchy, Fresh, Pons, Denshi, Gamucci та інших відомих фірм.

Ціна

Цей показник може розповісти багато про що. Якщо ви зібралися придбати электросигареты у вітчизняних онлайн-магазинах, краще не звертати уваги на моделі вартістю дешевше 3000-3500 рублів.

Втім, навіть за ці гроші вам можуть продати відверту підробку. Тому цікавлячись як вибрати електронну сигарету, звертайтеся за інформацією тематичні форуми і спеціалізовані сайти, де є можливість порадитися зі справжніми знавцями електронного куріння.

ХОЧЕТЕ КИНУТИ ПАЛИТИ?

Тоді качайте план відмови від куріння.

З його допомогою кинути буде набагато простіше.

Електронне куріння
Матеріали по темі


 • Розроблено унікальний метод боротьби з курінням за допомогою «електронної сигарети»

  11.07.2007

 • Електронні сигарети небезпечні для здоров’я

  10.07.2008

 • Інструкція по застосуванню електронної сигарети

  15.09.2008

 • Найбільший асортимент електронних сигарет.

  07.10.2008

 • електронні сигарети

  19.02.2009

 • Електронні сигарети

  26.08.2009