Електронна сигарета на перший погляд здається простим пристроєм і не вимогливим до експлуатації. Що, здавалося б, що складного — включити і палити? Насправді, це досить тонке з технічної точки зору пристрій і багато хто не знають, як користуватися електронною сигаретою правильно і безпечно.

Перед початком використання необхідно зарядити акумуляторну батарею. Для сигарет різних марок повне час першої зарядки може відрізнятися, тому його потрібно уточнити в прикладеній інструкції. Зазвичай перша зарядка займає від 8 до 12 годин.

Ще один важливий момент — це те, як заряджається сигарета. Одні моделі заряджаються через перехідник, який розташований в упаковці для пристрою (частіше стилізованому під сигаретну пачку), інші потрібно підключати до USB-порту комп’ютера, треті заряджаються безпосередньо від мережі 220 Вт через прикладений шнур.

В подальшому підзарядка здійснюється протягом 3-4 годин від мережі і 4-6 годин при використанні USB. Однією повної зарядки вистачає на використання одного повністю заправленого картриджа.

Після зарядки користуватися електронною сигаретою дуже просто. Вона не вимагає включення або якихось маніпуляцій з вибором режиму або ефектів — все закладено або в міні-програму е-сигарети, або обумовлено типом картриджа. Перша затяжка — сигнал на включення. Атомайзер (випарник) сигарети сам вмикається і нагрівається, викликаючи випаровування рідини з картриджа, і автоматично вимикається, як тільки затягування закінчується.

Слід враховувати, що в електронній сигареті закладено розрахунок на те, що вона куриться як звичайна сигарета, якої вистачає на 15-16 затяжок. При спробі зробити більшу кількість затяжок включається і починає блимати індикатор сигарети — той, що імітує її горіння.

Між моделями є відмінності в типі подається сигналу (мигання) при перевищенні числа затяжок і на це потрібно звернути увагу, вивчаючи інструкцію, як користуватися електронною сигаретою. Індикатор подає сигнал також при дуже тривалій затягуванні — її взагалі слід уникати, так як існує ризик перегріву атомайзери та виходячи е-сигарети з ладу.

Слід пам’ятати, що якщо батареї акумулятор розряджений або рівень зарядки гранично низький, то сигнали індикатори можуть подаватися хаотично — тобто, в одному випадку сигнал може бути схожому на попередження про перевищення числа затяжок, в іншому — блимати як при перегріві. В інструкції до кожної сигарети описуються варіанти сигналу при проблемах з акумулятором.

І кілька порад, про те, як користуватися електронною сигаретою, щоб отримати максимальне задоволення від процесу і найбільшу ефективність від суті.

Не слід палити лежачи або тримати сигарету вертикально вгору — рідина з картриджа не потрапить на атомайзер, а стече вниз, потрапивши на шкіру і слизову рота курця.

Не допустимо нагрівання сигарети від зовнішніх джерел підвищеної температури в кімнаті, прямими променями сонця. Це пов’язано з кількома причинами: перша — підвищеної випаровування рідини з картриджа, яка не виділяється у вигляді пари (атомайзер вимкнений), а осідає на стінках пристрої, в тому числі на мікропроцесорі.

Друге — перевитрата курильної рідини, крім того, змінюється її кількісний склад (швидше випаровується вода), що призводить до зміни її споживчих властивостей.

Перезаправляти картриджі рекомендується не більше 3 разів, оскільки втрачаються властивості його пористий наповнювача. Крім того, електронні сигарети мають функцію самоочищення, що також впливає на різні властивості багаторазово використовується картриджа.

Використання електронної сигарети — справ нескладне, в упаковці кожної з них є інструкція, де детально розписано, як користуватися електронною сигаретою даної моделі. Аналогічна інструкція додається до оригінальних упаковок картриджів. Все це дозволяє використовувати пристрій ефективно, безпечно і протягом тривалого часу.

ХОЧЕТЕ КИНУТИ ПАЛИТИ?

Тоді качайте план відмови від куріння.

З його допомогою кинути буде набагато простіше.

Електронне куріння
Матеріали по темі


 • Розроблено унікальний метод боротьби з курінням за допомогою «електронної сигарети»

  11.07.2007

 • Електронні сигарети небезпечні для здоров’я

  10.07.2008

 • Інструкція по застосуванню електронної сигарети

  15.09.2008

 • Найбільший асортимент електронних сигарет.

  07.10.2008

 • електронні сигарети

  19.02.2009

 • Електронні сигарети

  26.08.2009