Чи вірите Ви мені чи ні, але я за своє життя курив 27 років. Б-ррр, уявити страшно. Навіщо я це робив? Для чого? Витратив тільки гроші і зіпсував зоровье, добре що вчасно схаменувся і зараз вже ДРУГИЙ РІК — НЕ КУРЮ!!!(так, саме так!).

Хочу поділиться з вами досвідом позбавлення від цієї поганої звички.

Останні років 7 мого захоплення курінням, я курив пачку в день, сигарети «Соверен» з вмістом нікотину та смоли 3 мг.(пишуть збоку пачки) І звичайно ж мріяв, як і всі курці, кинути палити з понеділка, але чомусь цей понеділок «не приходив». «Приходили» понеділки, звичайно, але чомусь все не ті.

Я подумав, а чому б, якщо я не можу кинути палити, мені почати курити сигарети з ще меншим вмістом нікотину. Адже і організм буде в цьому випадку менше труїться. А мій організм, після такого стажу паління, став здавати — після підняття на 3-4 поверх — задишка, «мотор» стало поколювати все частіше і частіше. З’явився хрип при диханні. Вообщем починалися проблеми зі здоров’ям.

Раз не можу кинути палити, то і буду палити цигарки слабкіше, — вирішив я і вибрав сигарети «Президент», але з вмістом нікотину — 1 мг. Спочатку, після першої сигарети не зрозумів курив я чи ні. Куриш, таку цигарку, ніби повітря втягуєш і здається, що не накурився. Але, через 2-3 дні, я звик до нових сигарет і 1 пачки в день мені цілком вистачало.

Після таких змін стало легше дихати. Але хотілося більшого. І якось увечері, скінчилися сигарети і йти в магазин було лінь(у деяких випадках, лінь — корисна штука). І не пішов. Вночі подумав, а чому б і вранці не піти за куривом. І знову не пішов. Ось так просто позбувся шкідливої звички.

Я думаю, що якщо б я курив цигарки з вмістом нікотину 6-7 мг(до речі, подивіться на свої пачки), то я ніколи б не кинув курити. Адже організм звик до конкретній дозі нікотину і вимагав її через кожні півтора-дві години. Але після зміни сигарет на більш легкі, потреба нікотину в організмі теж знизилася. І я поступово став відвикати від нікотину. І нарешті ВІДВИК остаточно!

Вобщем рекомендую спробувати всім цей спосіб. Спроба не тортури, а здоров’я сберегете, якщо зовсім не кинете.

ХОЧЕТЕ КИНУТИ ПАЛИТИ?

Тоді качайте план відмови від куріння.

З його допомогою кинути буде набагато простіше.

Матеріали по темі


 • Лист палить дівчині

  04.09.2016

 • Куріння в Європі

  04.07.2007

 • re: Марії …”Хто що порадить…”

  17.02.2008

 • Кинути палити або «Як перемогти в гонитві за задоволеннями»

  21.04.2008

 • Ковбой Мальборо

  23.11.2008

 • Моя власне розроблена методика з кидання куріння НАЗАВЖДИ. Причому ЕФЕКТИВНО!

  15.12.2008