Десь в цих числах листопада у мене свято. Пройшло вже 3 роки, як я викинув останню цигарку й після цього не зробив жодної затяжки. До цього я курив біля 5 років. Курив активно, десь пачку в день. Багато мене питають: як тобі це вдалося? Я відповідаю: сила волі, звичайно, зіграла свою, але для її підкріплення раджу прочитати книгу Алена Карра. Так, того самого обмусоленного Карра.

Я не знаю, що такого в цій книзі, але вона реально допомагає. Вона читається(принаймні її переклад) дуже важко. Суцільна каламуть. Через кожну сходинку тебе зомбують в мозок, що куріння — це звичка і її можна викорінити, що в тобі живе чортик, який так і просить, щоб його нагодували. Моє знайомство з книгою почалася спонтанно, я зайшов на якийсь ресурс, присвячений книгам і натрапив на цю книжку, де було дуже багато відгуків з подяками автору і радісними покликами про те, що кинули палити. Таким чином, я вирішив просто перевірити, що це за книга. Цікавість так і пробивало мене. На початку книги написано: поки не дочитаєте, не кидайте курити — мене дуже зацікавив даний метод і я заглибився в примусове читання. Через тиждень я дочитав книгу і кинув свою останню сигарету. Досі пам’ятаю, як і якої марки.

Багато говорять, що не можуть кинути, тому що постійно нервують. По-перше, перестаньте нервувати через дрібниці — це шкідливо. По-друге, як написано в книзі «Переживіть сильний стрес без сигарет і вони вам більше не знадобляться». Я так і зробив. Я випробував стрес з якоїсь причини і не закурив. Потім я зрозумів, що якщо я пережив такий стрес, то інші знервовані ситуації будуть не почому. Але важко було перенести ранок, тому що вранці я першим ділом закурював сигарету. Я постійно повертався додому, бо бив по кишенях і згадував, що забув цигарки. Перші два тижні були важкими.

Мій приклад наслідували двоє моїх друзів. Вони ледве здужали за 80% книги і теж кинули палити. Таким чином, в моєму близькому оточенні не залишилося людей, які б курили. Через приблизно рік, ми встали на ваги і жахнулися: мої друзі одужали приблизно на 20-30 кг, я додав же кілограм 10, але для мене це нормально. Багатьох це розчарувало, але я запевняв себе, що погладшали ми не з-за куріння, а з-за пасивної спортивного життя.

Через 3 роки закурив один мій друг. Він перший, хто закурив серед нас після того, як ми кинули. Основна причина, як він пояснював — я повинен схуднути. Дійсно, він схуд і став виглядати набагато краще, але я все ж впевнений, що це можна було зробити без сигарет. Просто він вирішив знайти легкий, але далеко не самий здорової спосіб.

Так, мені іноді хочеться курити. Не буває такого сну, де я був би без сигарет. Коли під алкоголем, твоє бажання особливо збільшується у багато разів. Ти уявляєш, що береш красиву пачку, відкриваєш, береш м’яку сигарету, подкуриваешь і смакуєш димом. Але всі бажання зникає, коли я запитую себе: Заради чого? Заради чого ти кидав? Щоб так потім взяти і закурити? Що тобі це дасть?

Тепер про приємні наслідки кидання палити. Я відчув запахи. Я перестав задихатися. Я більше не харкаю чорт знає, що вранці. Я відчуваю себе чудово і економлю великі гроші, які б я витрачав на сигарети. Я зрозумів, що куріння — це всього лише звичка, а будь-яку звичку можна зламати. Якщо курити — це модно і красиво, то це дуже дивний вираз себе. Дівчата у багато разів виглядають красивіше без сигарет. Я в двійні не розумію людей, які курять «по святах» або «за компанію» — навіщо?

Головним досягненням у житті і великим вчинком для себе, я вважаю, саме те, що я кинув палити. Це дає офігенна бадьорий заряд. Кинути палити — нічого не варто, головне спробувати.

UPD: Людям, які не хочуть кидати палити або яким «це не заважає» нічого не допоможе. Вони так і будуть себе заспокоювати цій дурною думкою.

ХОЧЕТЕ КИНУТИ ПАЛИТИ?

Тоді качайте план відмови від куріння.

З його допомогою кинути буде набагато простіше.

Популярні матеріали


  • Настільна книга кидає палити

  • Календар кидає палити

  • План відмови від куріння