Ось Карр пише, що сам курив по 100 сигарет в день. Я по-любому стільки не курив, але реально курив багато. Тобто як багато… 20 в день – стабільно. Якщо по пивасу з пацанами вдарити, так пачку можна за вечір вбити, тут без питань. Та що я розповідаю? Всі знають, що коли під випивку, сигарети розходяться, просто вогонь…

Спочатку сам став кашляти, потім кохана з’явилася. А вона не курить, зрозуміло. Так став би я з палить, фу, вони як попільнички. Ну і улюбленої, зрозуміло, все це не подобалося. Розумію, що все, откурил своє. А кинути, ну ніяк.

Книжку мені дав почитати мій найкращий друг Андрій. Він кинув легко. Прочитав і кинув. Почав розповідати, яка це чарівна книга і все таке. Я думав, там небагато. А він приносить, такий цегла, 100 сторінок напевно.

Ну і я почитав… Блін, серйозно, запарився звичайно. Відразу мене книга дратувала. Він реально сторінок 50 писав всяку фігню: типу ось ви зараз прочитаєте і все відразу кинете. Головне прочитати до кінця. Можна навіть типу курити, поки читаєш: ) Я до речі викурив не менше пачки, поки читав. Навіть зауважив, що палити більше хотілося, ніж зазвичай.

Нічого в книжці немає. Немає там страшних онкологічних або ще щось типу того… Карр тупо вбиває, що куриво по суті не саджає. Тобто ламає тебе без нікотину ну там годину-два і все, ти кинув. То що ти куриш далі – це типу страху. Типу ти боїшся без сигарети. Звик знімати напруження їй, стрес, звик під пивко або після сексу… А звичка ліва, без якої можна легко жити.

Я не вірив. Чим це все допоможе, якщо реально хочеться палити? Ось у мене бажання покурити схоже на легкий голод. Але такий, від якого позбутися ніяк не можна, поки свою дозу не выдуешь. Ну я вирішив свій метод на основі карровского побудувати: ) читаєш книгу, розумієш, чого він від тебе хоче і вмикаєш силу волі. Тобто хочеш курити – думай, що ти ні чорта не хочеш, просто мозок твій тебе «зраду» бере.

Ну, а потім якось реально забуваєш. Тут головне-уникати ситуації, коли курити хочеться. Наприклад, на зупинку приходиш, і відразу хочеш закурити. А ти приходь так рано, щоб не було часу на куриво. Ну і так далі. І книгу з собою возите. Захотілося – візьми і почитай.

Я реально кинув… Вже рік як. Вже не кашляю. І улюблена задоволена: ) Тиждень тому заяву подали.

ХОЧЕТЕ КИНУТИ ПАЛИТИ?

Тоді качайте план відмови від куріння.

З його допомогою кинути буде набагато простіше.

Популярні матеріали


  • Настільна книга кидає палити

  • Календар кидає палити

  • План відмови від куріння