Я кинув курити! Для того, щоб зважитися на такий важливий крок у своєму житті мені знадобилося майже два десятки років. З року в рік я травив свій організм тютюновим димом. Всі ці довгі роки я був вірним рабом то однієї, то іншої тютюнової компанії, відмовляючи собі в чому завгодно, лише б заощадити грошей ще на одну пачку сигарет. Заради тютюну я міг принести в жертву все!

Я не міг купити дітям молока або соку, але зберегти 20-30 рублів на пачку сигарет міг майже завжди. Я міг, повертаючись з роботи, отмахать пішки 15-20 кілометрів, для того, щоб останні залишилися гроші витратити не на проїзд, порадувавши дружину і дітей раннім поверненням додому, а на ту ж пачку сигарет. Але тепер я вільний! Я кинув курити!

У перший день, коли я прилюдно заявив про те, що добровільно виходжу з рабства, в яке себе не менш добровільно і загнав, я почував себе цілком нормально. Лише під вечір бажання закурити стало більш сильним. На другий день бажання палити стало вже безперервним. Практично кожну хвилину я говорив собі, що слово треба тримати. Раз вже заявив, що більше не куриш — так і не фіг.

Але на третій день почався справжнє пекло! Почалися страшні головні болі, заболіло серце. Я став виходити з себе практично з будь-якого приводу. Навіть з-за таких дрібниць, на які раніше й не звернув би уваги. Але до кінця третього дня, утримавшись від нестерпного бажання викурити жадану сигаретку, я зміг сказати собі: «Я кинув палити!» Хоча вже ближче до сну мені здавалося, що немає нічого приємнішого і солодше тютюнового диму.

День четвертий. Прокинувся я з таким диким бажання закурити, що, мабуть, продав квартиру, лише б дістати дозу. Але, я раптом відчув, що в моєму організмі відбуваються якісь зміни. Їжа набула більш яскравий смак чи що і потім, кожен наступний день, це відчуття лише посилювалося. Покращився апетит. З ранку зникло звичне відчуття похмілля.

А через місяць я помітив, що покращилася пам’ять. Я перестав забувати кинути грошей на телефон або зайти після роботи в магазин. Я перестав забувати число і день тижня – чого-чого, а цього раніше ніколи не міг утримати в голові. І в цей же час я став помічати, що тютюновий дим викликає у мене вже не бажання закурити, а зараз огиду, аж до нудоти. Я став помічати, що давно не ходжу з порожніми кишенями і не ламаю голову над тим, за що мені купити дітям що-небудь смачненьке або що-небудь приємне дружині…

Так, я кинув палити. Відмова від багаторічного нікотинового рабства коштував мені серйозних фізичних мук. Мої рідні з дивовижною стійкістю витерпіли всі мої викрутаси в перший тиждень після моєї відмови від куріння. Але нагорода виявилася куди більше! Я запросто взбегаю по сходах на сьомий поверх і не падаю на фініші з дикою задишкою. Від мене перестало постійно смердіти горілим дьогтем. Так і в дзеркалі я перестав бачити страшну суміш цегли і дубової кори, з мішками під очима і жовтими білками очей. Звільнившись від куріння, я отримав величезну кількість вільного часу.

У мене з’явилися вільні гроші, на які я зміг купити собі новий комп’ютер і скоро куплю, нехай і не нову, але цілком свіжу машину. Моя рідня, нарешті, перестала жити в постійному тютюновому кумаре, а я став цілком в змозі пробігти пару кілометрів і не втратити при цьому свідомість. Зараз я з жахом згадую про те часу, коли ніщо в моєму житті не могло існувати без сигарети. Мене жахає думка про те, що я колись добровільно зробив себе справжнім рабом жалюгідного бур’яну, і купував за суттєву частину своїх доходів не власне здоров’я, а власну смерть.

Я кинув курити! Я став вільним!

ХОЧЕТЕ КИНУТИ ПАЛИТИ?

Тоді качайте план відмови від куріння.

З його допомогою кинути буде набагато простіше.

Популярні матеріали


  • Настільна книга кидає палити

  • Календар кидає палити

  • План відмови від куріння