Я курив цю погань на протязі 7 років практично кожен день.. Все починалося з простого пустощів в компанії перші півроку-рік.. Потім почалася тотальна залежність і я усвідомив факт неможливості жити без цієї отрути. По початку я, як і багато хто, теж був палким прихильником трави..

На всіх форумах кричав, що я ЗА!! Обома руками за легалізацію і що побиватися травою набагато краще, ніж бухати.. Поступово я став ловити себе на думці, що коло мого спілкування дуже звузився за цей час і в ньому практиически не залишилося людей, які «не в темі»..

Коли вдома лежало пару грам гашика або бокс-два петрушки — я був спокійний.. Коли бачив, що запаси підходять до кінця — охоплювала страшна паніка.. Траплялися періоди, коли у всіх бариг було порожньо тиждень-два.. Ось тоді наступав справжній деп. Улюблене проведення часу: на кухні з пацанами.. телек для фону і булики, одвірки, мокрі, парашути, пижі, плюшки.. Стільки способів, стільки інженерних рішень, щоб грамотно убица – навіть смішно.. Але, як мовиться, не було б так смішно, якби не було так сумно.. На роботі почалися проблеми.. Зі своїми близькими стало дуже важко спілкуватися..

Скоріше хотілося повернутися у свій світ.. до «друзів».. Так можна і одному.. посидіти в комп повтикати, похавати.. Цілий день чекав вечора, щоб курнути, кальянчиком догнатися і заснути.. Заснути без снів, а вранці за звичкою прокинутися з квадратною головою і червоними очима.. Як зазвичай, спізнитися на роботу і все по колу.. Навколо все дратували, постійна обессиленность, розбитість.. Залізти в душ і прибрати квартиру – це цілий подвиг.. Постійно сплутані думки, все забував: закрив машину – не закрив.. вимкнув плиту-ні, де ключі, гаманець.. Почали руйнуватися соціальні зв’язки..

Постійне палево перед ментами. Тобі щось говорять- а ти ні хера не розумієш! Треба запам’ятати щось важливе, а ти ні хера не можеш!! І коли я бачу, що люди пишуть, що краще марихуани нічого немає і типу трава – не наркотик.. Тут вже я в корені не згоден.. Я став розуміти, що таке можуть говорити люди, які тільки почали його вживати чи володіють такою фізичною і психо-емоційним здоров’ям, що поки не відчули на собі згубного впливу.. Або просто їм подобається бути тупим овочем.. Трава – дуже страшний наркотик! І страшний він своїй уявній безобидностью. Він розчиняє особистість, цілі і в підсумку, сенс життя зводиться тільки до нього.. Добре – треба курнути, погано – треба курнути, нове місце – треба обкурити.. Спочатку ти можеш без нього, але з ним веселіше, а потім ти просто не в змозі відчувати себе нормально в ненакуренном стані..

І неможливо вибирати між травою і алкоголем і говорити, що краще – все вбиває.. Тільки алкоголь крім мізків ще й печінка вбиває.. А трава – ще й легкі.. Так що вибору особливо немає.. Я кажу не просто так – побухал я теж від душі! Вже пройшло 3 місяці з мого останнього косяка.. І я щасливий! Я став відчувати себе зовсім по-іншому. Я став висипатися, змінився зовнішній вигляд.. зникли кола під очима, колір обличчя з блідого придбав нормальні відтінки — навіть люди це помічають.. Поступово почали включатися мізки.. знову Почали снитися сни. І мені стало так шкода тих, з ким я зовсім недавно по колу передавав косяк. Всі дорослі люди.. за 30.. а залишилися там, коли все це починалося.. Толком нічого не добившись, сидять і гроблять свій мозок з дня у день. Люди, кидайте курити це гавно! Давайте навчимося жити і радіти цьому житті без диму. Не знаю, як ви, а я свій вибір вже зробив і назад не поверну – в цьому я впевнений!

ХОЧЕТЕ КИНУТИ ПАЛИТИ?

Тоді качайте план відмови від куріння.

З його допомогою кинути буде набагато простіше.

Марихуана
Матеріали по темі


 • Куріння легких наркотиків з рослинних матеріалів

  03.11.2008

 • Правова сторона цього питання

  03.11.2008

 • Деякі факти про куріння марихуани

  03.11.2008

 • До чого ми можемо дійти

  03.11.2008

 • Історія гашишу

  09.11.2008

 • Гашишизм – це вже діагноз. Його симптоми

  09.11.2008