Ти курець, і живеш один у своїй квартирі. Після роботи тебе завжди з радістю зустрічає собака або кішка. Ти — головний і єдиний чоловік у їхньому житті. Вони тебе люблять відповіді, просто так, люблять тому, що ти просто є на цьому світі.

Ти можеш палити скільки завгодно і де хочеш. Ніхто не капає тобі на мізки, що пасивне куріння в 2 рази шкідливіше, ніж просто куріння. Ти куриш далі з думкою про те, що нікому не заважаєш і нікого не вбив своєю згубною звичкою, крім себе, зрозуміло. Але ти помиляєшся. Подумай про тих, хто тебе зустрічає після роботи або будить з ранку своїм гавкотом, або нявканням.

Особливо гостріше сприймають куріння коти і кішки. За даними досліджень вчених університету Тафта в Массачусетсі, практично всі тварини живуть разом з курцями, страждають пухлинними захворюваннями. Більшою мірою це стосується «вусатих-смугастих» (коти і кішки). У ході дослідження вчені узагальнили дані по 200 кішок і котів з захворюванням лімфомою, які побували на огляді у ветеринарного лікаря за період з 1993 по 2000 рік. В результаті вчені встановили, що коти, яким доводилося дихати тютюновим димом захворювали лімфомою, яка вбиває 3-х з 4-х тварин протягом року, в 2 рази частіше.

Котячі більш сприйнятливі до тютюнового диму, ніж собаки. Шкідливі речовини краще накопичуються на їх вовни, і вони рідше, ніж собаки бувають на свіжому повітрі. Тому, кошатники і собачники, якщо ви хочете повільно вбити себе — воля ваша, але не піддавайте цим же вироком своїх улюблених вихованців. Може це послужить у вас однією з причин відмови від куріння?

ХОЧЕТЕ КИНУТИ ПАЛИТИ?

Тоді качайте план відмови від куріння.

З його допомогою кинути буде набагато простіше.

Популярні матеріали


  • Настільна книга кидає палити

  • Календар кидає палити

  • План відмови від куріння