Якщо ви курите заради того, щоб залишатися нібито стрункої й гарної, знайте, що ця омана. Найкраще, що ви можете зробити для досягнення бажаної фігури – це, насамперед, кинути курити. Пам’ятайте, що куріння сприяє як зневоднення шкіри і позбавляє її кисню.

Так само не варто забувати про те, що негативний вплив куріння на організм людини носить не швидкий характер, і відразу ви не відчуєте. Завдяки чому власне багато і втягуються в сам процес, забуваючи про наслідки.

Куріння також сприяє:

Швидкому старінню шкіри

Негативний вплив сонячних променів, погана екологія — самі по собі сприяють старінню шкіри, а в комбінації з нікотином цей процес відбувається ще швидше. При курінні в наших легенях утворюються трильйони вільних радикалів, які сприяють ранньому старінню шкіри. Крім того, при порівнянні двох людей однакового віку, саме палить людина буде виглядати старше.

Якщо не можете відмовитися від куріння, тоді слід неодмінно користуватися засобами з антиоксидантами, які будуть допомагати боротися з вільними радикалами. В даному випадку ідеально підійдуть — Farmacia Antioxidants і Christian Dior Capture First Action (дані кошти спрямовані проти зморшок, темних кругів під очима, втомленої шкіри), Molton Brown Skinboost Nourishing Tonic (тонік містить вітаміни і мінерали, які наповнюють шкіру життєвою енергією і сприяють підтриманню здорового кольору обличчя).

Різкого зменшення колагену

Сигаретний дим містить близько 4000 токсинів, більшість з яких всмоктуються в кров і з нею доходять до самої структури шкіри. Куріння сприяє звуженню кровоносних судин у верхніх шарах шкіри, в результаті шкіра недостатньо добре насичується киснем, рівень колагену знижується. З цієї причини людям, які курять, рекомендується користуватися кисневими засобами по догляду за шкірою, а також засобами, що містять колаген (наприклад, Nivea Visage Age Reversal Intense Rejuvenating Cream, Cellfood).

Потоншення шкіри

Шкіра у людей, які курять, як правило, дещо тонший, ніж у людей, які не мають цієї звички. Причина криється в поганому кровообігу. На більш тонкій шкірі «сліди» старіння з’являються набагато раніше. У вирішенні даної проблеми допоможуть засоби, що сприяють потовщення і більшої еластичності шкіри.

Зміни фігури

Існує думка про те, що куріння сприяє схудненню. Насправді ж куріння здатне викликати збої на гормональному рівні, негативно вплинути на роботу ендокринної системи, що призведе до незбалансованості фігури: якісь місця дійсно схуднуть, а якісь навпаки поправляться (відбудеться компенсація).

Якщо причина пристрасть до сигарет криється в бажанні схуднути, тоді краще вибрати для себе той чи інший вид спорту, який не тільки сприятиме здоровому схудненню, але і приведе в тонус м’язи.

ХОЧЕТЕ КИНУТИ ПАЛИТИ?

Тоді качайте план відмови від куріння.

З його допомогою кинути буде набагато простіше.

Паління та вага
Жіноче здоров’я
Жіноче куріння
Куріння і шкіра
Матеріали по темі


 • Лист палить дівчині

  04.09.2016

 • Шкіра, що відчуває нестачу кисню через паління, стає сухою і сірою

  05.07.2007

 • Випробовуване які кинули палити збільшення ваги в середньому призводить їх до ваги, подібної до того, що мають ніколи не курившие люди тієї ж статі і віку

  05.07.2007

 • Нікотинова жовтизна

  18.07.2007

 • Як кинути палити і не погладшати

  20.07.2007

 • Як кинути курити за допомогою дієти

  03.08.2007