Проблема куріння актуальна, як ніколи. Важко собі уявити, але кожен рік нікотин вбиває понад 400 000 чоловік в одних тільки США! Тривалість життя курця значно менше. Яке ж вплив куріння на опорно-рухову систему? У медичній літературі є багато всього цікавого про хвороби, які викликає нікотин і шкоду, яку він завдає організму.

Обговорення на форумі

Існують деякі згубні особливості впливу нікотину на опорно-рухову систему, про яку поговоримо в цій статті. Так само, поговоримо і про те, що відбувається з людиною, який кидає курити і як це впливає на його загальний стан.

Прощайте кістки, здрастуй втому і невроз

Говорячи про те, як куріння впливає на опорно-рухову систему, можна виділити декілька факторів:

  • В першу чергу, страждає вся кісткова структура, знижується кісткова маса, підвищується ризик виникнення остеопорозу. Запитаєте, що це? Кістки людини стають м’якими і при незначних навантаженнях великий шанс їх поломки;
  • Нікотин перешкоджає надходженню в кісткову тканину кальцію, який необхідний для щільності;
  • Знижується кровопостачання в кістках;
  • У курців великий шанс перелому стегнової кістки, яка вважається найміцнішим в організмі людини;
  • Переломи у курців трапляються набагато частіше, ніж у здорових людей.

Тим, хто захоплений тютюнопалінням важче переносити травми. Рани курця гояться набагато довше. Важка задишка – наслідок згубного впливу на легені людини. Ця ж задишка впливає на спортивне стан людини – він стає медлительней, знижується увага. Тим більше, у людини розвиваються неврози, які негативно впливають на опорно-рухову систему – часті судоми, оніміння кінцівок.

Ще один факт на користь того, щоб кинути палити – нікотин сприяє звуженню судин, що є причиною хвороб кінцівок, оскільки у них судини найбільш тонкі.

Що робити, щоб назавжди кинути палити?

Кинути палити – це дуже складний, але правильний крок. Неможливо відновити пошкоджену кісткову тканину тільки продуктами харчування. Лікарі буду рекомендувати ліки на основі кальцію і фосфору, які є складовими елементами кісткової тканини.

Більш того, кровоносна система вимагає відновлення. Дієтологи будуть радити вживати в їжу червоне м’ясо, гранатовий сік і червоні овочі.

Перший час людина буде відчувати сильні неврози, «ломку». Це наслідок звикання організму до щоденній дозі нікотину. Так, велику роль відіграє сила волі людини. Самостійно кинути палити – можливо, але дуже важко. Багато звертаються до фахівців, послуги яких часто невиправдані. Так само багато людей використовують харчові добавки, жувальні гумки, пластирі, які запобігають куріння.

Що відчуває людина, який кинув шкідливу звичку?

В першу чергу – легкість дихання. Коли нікотин повністю виводитися з легких, то людини більше не буде турбувати кашель і задишка.

У добавок до всього, людина відчуває неймовірний приплив сил. Все з тієї причини, що кровоносні судини відновлюються, розширюються до норми. Кров буде безперешкодно надходити у всі частини тіла і організму людини. Припиняються будь-які головні болі.

Відсутність болю в кістках. Адже кісткова тканина так само буде відновлюватися. Болі в спині, суглобах назавжди підуть. І ще значно знижується ризик перелому.

Все ще тягнетеся за цигаркою? Будьте розумнішими і здоровіше!

Найскладніший крок – це перший. Кинувши палити, людина проявляє силу свого духу. І в наш час алкоголь і тютюн поступово виходять з моди. Красиве підтягнуте тіло і активний спосіб життя – ось що примітно сьогодні! Нікотин – це повільна отрута.

Тютюнопаління – звичка, яка не викликає захоплення. Спорт і здорове харчування – все, що необхідно для приголомшливою і радісного життя!

ХОЧЕТЕ КИНУТИ ПАЛИТИ?

Тоді качайте план відмови від куріння.

З його допомогою кинути буде набагато простіше.

Куріння і опорно-рухова система
Популярні матеріали


  • Настільна книга кидає палити

  • Календар кидає палити

  • План відмови від куріння