Волосся курця можна назвати концентраторами всього того, що міститься в тютюнових виробах. І не дивно — дим разом з усіма його компонентами легко осідає на волоссі, які до того ж легко накопичують статичну електрику, стаючи своєрідними магнітами. Таким чином, від волосся курця виходить не аромат, але отруйні випари.

Харчування шкіри голови завжди проблема. Пов’язано це і з анатомічними особливостями і з впливом сучасного життя. Найменші зміни в організмі — і волосяні цибулини недоотримує поживних речовин, стають слабкими. Волосся випадає, стоншуються, погіршується їх зовнішній вигляд.

Нікотин, погіршуючи роботу всіх кровоносних судин, впливає на трофіку шкіри голови. Це призводить до характерних проблем: часткової алопеції, настільки рано з’являється у курців — зазвичай у вигляді залисин, до рясного впадати волосся, до ранньої появи сивини (особливо помітною, якщо в родині немає схильність до раннього посивіння).

І, нарешті, не можна забувати, що стан волосся відображає стан багатьох органів і систем, зокрема ендокринної. Токсична дія нікотину і котініну на щитовидну залозу і наднирники не в останню чергу позначається і на стані волосся курця.

ХОЧЕТЕ КИНУТИ ПАЛИТИ?

Тоді качайте план відмови від куріння.

З його допомогою кинути буде набагато простіше.

Здоров’я курця
Волосся курця
Куріння і волосся
Матеріали по темі


 • Про шкоду паління для організму жінки

  28.09.2009

 • Підбірка з 10 КРАЩИХ книг, для тих,хто хоче кинути курити

  07.02.2010

 • Відповідь Большакову Олександру Андрійовичу “Шукаю лікаря-Ткач Леонід Михайлович”

  08.10.2010

 • Обличчя курця

  16.06.2011

 • Бронхи і куріння

  16.06.2011

 • Мова курця

  16.06.2011