Вазаламин — ангіопротектори, вибірково діє на судинну тканина. Сприяє підтримці нормального стану стінки судин, поліпшенню мікроциркуляції, нормалізації рівня вмісту холестерину і ліпопротеїдів у крові.

Опис

Являє собою комплекс білків і нуклеопротеїдів, отриманий з судин великої рогатої худоби. Випускається у вигляді таблеток, вкритих оболонкою білого кольору, по 150 і 355 мг комплексу активних речовин в таблетці. Розфасовується по 20 таблеток у полімерний флакон з кришкою, що щільно закривається.

Склад

Комплексний склад БАД Вазаламин входять вітаміни (групи В, ніацин, вітаміни А і Е), мінеральні речовини — мікро – та мікроелементи (залізо, мідь, цинк, магній, кальцій, калій, сірка та інші) і 15 амінокислот, зокрема глутамінова кислота, гліцин, ізолейцин, лейцин, лізин, аргінін.

Дія та показання

Органотропность Вазаламина поширюється на тканини судин, що зумовлює ефективність препарату як засобу регуляції роботи судинної стінки, нормалізації вмісту холестерину та ліпідів.

У пацієнтів з хронічною васкулярної патологією застосування Вазаламина призводить до нормалізації кількісних і якісних показників функцій судинної системи, в тому числі зміцненню судинної стінки.

Вазаламин призначають при хронічній інтоксикації з переважним ураженням судин, в тому числі при палінні та дії інших екстремальних факторів.

Призначають при атеросклерозі для покращення функцій судинної стінки, при різних захворюваннях, які потребують нормалізації мікроциркуляції крові в тканинах. Ефективний при вікових судинних змінах, тому рекомендується призначати Вазаламин літнім пацієнтам, які знаходяться в групі ризику по захворюваннях серцево-судинної системи або мають їх.

Протипоказання

Протипоказання до призначення не встановлено.

Спосіб застосування

Приймається всередину, за 10-15 хвилин до їжі по 1-3 таблетки 2-3 рази в день. Максимальна тривалість прийому — 2 тижні, курс можна повторити після двотижневої перерви.

Побічні явища

Побічних ефектів, пов’язаних із застосуванням Вазаламина не відзначено.

Відгуки

Ефективне ангіопротекторну засіб, що не володіє побічними ефектами. Призначається як БАД (біологічно активна добавка до їжі при відповідних патологіях в комплексі з іншими препаратами.

Додаткові вказівки

Не є лікарським засобом. Застосування БАД Вазаламин повинно бути узгоджене з лікарем.

Ціна

В аптеках та торгових мережах препарат можна придбати за ціною від 290 до 450 рублів.

ХОЧЕТЕ КИНУТИ ПАЛИТИ?

Тоді качайте план відмови від куріння.

З його допомогою кинути буде набагато простіше.

Бади від куріння
Вазаламин
Матеріали по темі


 • Антиник – фіточай

  17.06.2016

 • Трав’яні сигарети (фитосигареты)

  05.12.2008

 • Біологічно активні добавки (БАД), які допомагають відновити здоров’я курця

  05.12.2008

 • БАД Трипхала: для відновлення здоров’я курця

  11.12.2008

 • Эндоклин

  16.01.2013

 • Чьяванпраш

  17.02.2013