63% російських чоловіків, а це близько 44 млн. чоловік, і 9,7% жінок — близько 8 млн. — курці. Такі дані представив журналістам директор Державного науково-дослідного центру профілактичної медицини, професор-кардіолог Рафаель Оганов в п’ятницю в ході прес-конференції в РІА «Новини»

За його словами, кількість курців чоловіків у Росії становить 58% від усіх чоловіків-курців у Східній Європі, кількість курців росіянок – 18%

Оганов зазначив, що смертність від хвороб, пов’язаних з курінням, у Східній Європі серед чоловіків становить 25% від усіх смертей, для жінок – 5%. У Росії, Бельгії, Нідерландах це відсоток для чоловіків становить 30%, для жінок – 5%.

За словами Оганова, ці дані він представить у своїй доповіді на міжнародній конференції Всесвітньої організації охорони здоров’я «За Європу, вільну від тютюну», яка пройде 18-19 лютого у Варшаві.

Він підкреслив, що в найближчі роки в Росії не вдасться «сильно вплинути на ситуацію з тютюнопалінням. Однак, на його думку, «це не означає, що ми не будемо робити якісь зусилля для боротьби з цією залежністю».

ХОЧЕТЕ КИНУТИ ПАЛИТИ?

Тоді качайте план відмови від куріння.

З його допомогою кинути буде набагато простіше.

Популярні матеріали


  • Настільна книга кидає палити

  • Календар кидає палити

  • План відмови від куріння