Зрозуміло, що в пошуках нових способів кинути палити ви далеко не самотні. Для завзятого курця це досить складне завдання і вимагає повної самовіддачі і концентрації. Існує декілька простих способів, які ви можете спробувати в своїх спробах кинути палити. Для початку спробуйте скласти список причин, через які ви вирішили кинути цю шкідливу звичку, і переліку того, що вам не подобається в курінні.

Сюди може входити аналіз ваших витрат на сигарети або запаху який залишається на вашому одязі. Ви також можете включити сюди різні фактори ризику для вашого здоров’я, такі як захворювання серця або залозистого раку легенів. Якщо у вас є діти, то однією з причин може бути бажання показати хороший приклад. Вам слід тримати такий список завжди при собі, і при найменшому бажанні викурити сигарету перечитувати його.

Переконайтеся, що ви розповіли про своє рішення колегам по роботі, друзям і родичам. Це допоможе сформувати групу підтримки, яка допоможе вам у досягненні вашої мети. Вони допоможуть вам зупинитися кожен раз, коли ви візьметеся за сигарету або почнете відчувати бажання покурити. В мережі і в реальному світі існує безліч груп підтримки, вступивши в які ви підвищите свої шанси кинути палити. У таких групах складаються люди, які перебувають з вами в одному човні, і ви також зможете підтримувати один одного.

Іноді люди висловлюють свої власні міркування на рахунок того, як кинути курити.

Зовсім недавно з’явилася ідея електронних сигарет (e-cigarettes). Ці сигарети дають такі ж відчуття і почуття задоволення, як і звичайні. В електронних сигаретах використовуються змінні картриджі з нікотином. Таким чином, коли курець курить, він вдихає дим і отримує задоволення від нікотину – все це без участі шкідливих речовин, як наприклад смола.

Відвідайте свого лікаря і дізнайтеся, чи є якісь програми лікування, здатні вам допомогти. Існують навіть телефонні консультації людей, які хочуть кинути палити.

Коли ви прийняли рішення кинути палити, ви повинні розуміти що це точно не відбудеться за одну ніч. Ви також повинні переконатися в тому, що уникаєте місць, де люди курять, або стресових ситуацій, які можуть спровокувати вас взятися за сигарету. Все це способи, які допоможуть вам у вашому прагненні кинути палити заради вашого здоров’я.

ХОЧЕТЕ КИНУТИ ПАЛИТИ?

Тоді качайте план відмови від куріння.

З його допомогою кинути буде набагато простіше.

Популярні матеріали


 • Настільна книга кидає палити

 • Календар кидає палити

 • План відмови від куріння

Додому  Плазмове омолодження в Києві

Плазмове омолодження в Києві

4-15-2021

Плазмове омолодження-це процедура поліпшення стану шкіри за допомогою впливу квазінейтральної плазми. В клініці естетичної медицини Coollaser Clinic яка знаходиться у центрі міста Київ, терапія проводиться за допомогою пристрою Plasma Shower – плазмовий душ, більш докладно дізнавайтеся за посиланням https://coolaser.clinic/lazernye-proczedury-dlya-lica/plazmennoe-omolozhenie/ та користуйтеся новітніми технологіями у цій сфері.

Принцип його дії полягає в подачі на шкіру обличчя багаторівневого розряду плазми. Апарат виробляє теплову енергію, яка проникає глибоко в шари шкіри. Епідерміс прогрівається при температурі до 40 градусів Цельсія. Такий вплив активізує вироблення колагену і сприяє відновним процесам в шкірі.

Процедура плазмового омолодження:

 • Дозволяє коригувати зморшки
 • Покращує тургор шкіри
 • Дозволяє повернути чіткий контур овалу обличчя
 • Надає шкірі більш свіжий і сяючий вигляд
 • Є відмінним аналогом хірургічної корекції повік
 • Ефективно зміцнює і оновлює шкіру, підсилює її захисні функції
 • Апарат можна застосовувати не тільки на обличчі, але і в зоні декольте, грудей або рук.

Процедура проходить в кілька етапів. Для початку необхідно зняти всі сталеві і залізні аксесуари, в тому числі Пірсинг. Далі особа ретельно очищається від макіяжу та інших забруднень. Іноді на шкіру наноситься анестетик для мінімізації дискомфортних відчуттів. Також обов’язково одягається антистатичний браслет.

Протипоказання

 • Вагітність і період лактації
 • Наявність кардіостимуляторів та інших приладів в тілі
 • Металеві імплантати
 • Онкологічні захворювання
 • Запалення або нагноєння в зоні впливу апарату


Рекомендований курс плазмового омолодження складається з 6-8 процедур з інтервалом не менше 7 днів. Ефект пролонгований і тільки наростає з подальшими процедурами, так як в організмі поступово запускаються природні процеси омолодження. Дія такого впливу на організм з подальшим покращенням триває приблизно ще пів року після проходження курсу. Так що кінцевий найліпший результат Ви побачите приблизно через 6 місяців потому. Приємно дивитися на себе у дзеркало й кожен день спостерігати приємні зміни.

Переваги плазмового омолодження:

 • Активізація природних відновних процесів в організмі
 • Плазмовий пучок тонкий, що дозволяє використовувати процедуру навіть в зоні очей
 • Процедура дуже делікатна і не залишає будь-яких серйозних пошкоджень на шкірі
 • Короткий термін відновлення після процедури
 • Відсутність можливості алергічний реакцій


Процедура плазмового омолодження на пристрої Plasma Shower – плазмовий душ, відмінно підходить тим, хто не хоче вдаватися до ін’єкційних методик косметології. Записуйтеся на консультацію в клініку Coollaser Clinic, щоб отримати більше інформації про даний пристрій і методикою роботи з ним!