Дійсно актуальне питання — яка ж реальна ціна електронної сигарети і чому одні магазини пропонують придбати пристрій за смішні гроші, а інші з набагато більш високим?

Що входить в стандартну комплектацію електронної сигарети? Як правило, це дві е-сигарети, акумулятор, зарядний пристрій для електричної мережі зарядний пристрій для підключення до USB роз’єму, картриджі, футляр, інструкція з експлуатації. Список немаленький, і очевидно, що коштувати дешево він просто не може.

Під виглядом дешевих електронних сигарет продаються підробки — з недорогого металу і пластика. Випущені без дотримання технології, ці електронні сигарети являють собою буквально трубку з нагрівачем — немає ні захисту від перегрівання, ні індикаторів про збої і рівень зарядки. Атомайзер швидко виходить з ладу, а це вимагає покупки нового комплекту електронної сигарети.

Дешевше тільки… викинути!

У дешевих сигаретах погано підігнані деталі, адже герметичність в цьому пристрої — чималий чинник безпечного і довготривалого використання. Внаслідок цього рідина з картриджа випаровується безконтрольно, швидко закінчується, потрапляє в рот курцеві, викликаючи неприємні відчуття або опіки слизової.

Крім того, перегрівання рідини для куріння не дозволяє отримати справжнє смакове насолоду ароматом е-сигарети, а в разі використання нікотинової рідини в організм потрапляє кожен раз різне кількість нікотину, що теж негативно позначається на відчуттях від сигарет.

Акумулятори дешевих сигарет не «витягують» навантаження, потребують частої зарядки (в середньому не менше 4 разів на добу). Природно, що і потужність їх досить обмежена, що — знову-таки позначається на якості «куріння».

Кінцева ціна такої «примхливої» електронної сигарети, яку доведеться або ремонтувати, без кінця заряджати або просто часто міняти, виявляється занадто високою.

З іншого боку, якщо уважно переглянути рекламні пропозиції і порівняти ціну часто рекламованих сигарет і аналогічних, не настільки розкручених і спокійніше просуваються на ринку, то виявиться, що за брендову назву доводиться доплачувати. Тому, як і при покупці будь-якого іншого товару, купівельна кмітливість дуже знадобиться.

Вибирати з розумом, користуватися із задоволенням

На що ж звернути увагу, щоб ціна електронної сигарети і його якість відповідали один одному?

— матеріал, з якого виготовлена е-сигарета. Виробникам «noname» сигарет просто не вигідно витрачати кошти на придбання безпечних матеріалів для атомайзери та інших частин електронної сигарети. Їх мета — продати більше, реалізувати партію швидше і згорнути виробництво при появі великої кількості рекламацій. Якісну електронну сигарету не можна зламати між пальцями. Матеріал її корпусу пружний, всі деталі щільно підігнані, кромки акуратно оброблені, фарба і логотип без дефектів.

— наявність грамотної технічної інформації та маркування.

— інструкція російською мовою, перекладена без використання автоматичних перекладачів.

— якісна упаковка.

— гарантійний термін, відповідний вимогам російських нормативів експлуатації подібних пристроїв.

Якщо говорити предметно, то ціна на електронні сигарети з категорії «noname» починається від 400 рублів. Це ті самі низькоякісні пристрої, які більше схожі на конструктор «зроби сам». Ціна електронної сигарети «преміум» класу залежить тільки від апетитів продавця. Оптимальний варіант — сигарети середньої цінової категорії. Влітку 2011 року в цю категорію входили сигарети ціною від 1600 до 2500 рублів.

ХОЧЕТЕ КИНУТИ ПАЛИТИ?

Тоді качайте план відмови від куріння.

З його допомогою кинути буде набагато простіше.

Електронне куріння
Матеріали по темі


 • Розроблено унікальний метод боротьби з курінням за допомогою «електронної сигарети»

  11.07.2007

 • Електронні сигарети небезпечні для здоров’я

  10.07.2008

 • Інструкція по застосуванню електронної сигарети

  15.09.2008

 • Найбільший асортимент електронних сигарет.

  07.10.2008

 • електронні сигарети

  19.02.2009

 • Електронні сигарети

  26.08.2009