Кинути палити часто виявляється не так легко, особливо людям слабовільним. Для того, щоб мінімізувати неприємні відчуття в перші дні після відмови від куріння, випускається безліч різноманітних лікарських засобів. Але їх прийом іноді може виявитися чи не шкідливіше, ніж продовжувати куріння. До того ж більшість товарів цієї групи представляють препарати нікотинозамісної терапії, що містять той же нікотин або його рослинні аналоги.

Тим, хто сумнівається в доцільності і безпечності такої фармакологічної «допомоги» слід звернути свою увагу на гомеопатію. Гомеопатичні засоби не мають побічних ефектів і протипоказань до застосування, а передозування не загрожує тяжкими наслідками. Одним з таких препаратів є «Церера» — гомеопатичні гранули.

Ім’я «Церера» отримала через що входить до її складу оксалату (солі щавлевої кислоти) тривалентного церію – рідкоземельного металу, в свою чергу, зобов’язане своєю назвою відкритої в той же час малій планеті. Але не варто лякатися – як і всі гомеопатичні засоби, гранули «Церера» випускаються на основі надмалих доз діючої речовини, які не тільки не здатні заподіяти шкоду організмові, але і взагалі не виявляються на хімічному аналізі.

Оксалат церію міститься в «Церери» в шостий десяткової потенції D6 – тобто вихідну тинктуру (настойку) 6 раз піддали наступною процедурою: 1 мл розбавили 9 мл води, струснули, потім з отриманого розчину знову взяли 1 мл, додали до нього 9 мл води, струснули і т. д.

Взагалі «Церера» насправді називається «Церера композитум» — тобто є комплексним гомеопатичним засобом, складеним з монопрепаратів. Крім «заголовного» оксалату церію, в склад «Церери композитум» входять такі природні мінеральні речовини: флюорит (плавиковий шпат) D6, металеве залізо D6, Кварц (гірський кришталь) D6, вугілля рослинний D6; рослинні речовини: глід згладжений D4, тютюн D15.

Гранули «Церера» випускаються у флаконі по 470 штук. Протягом перших 2 тижнів «Цереру» приймають 1-5 разів на день по 3 гранули, які розсмоктують при появі тяги до куріння. Потім схема така: 3 рази у день по 3 гранули ще 3 тижні; 1 раз в день по 3 гранули завершують курс 3 тижні. Вважається, що входять до складу «Церери» речовини моделюють в організмі стан, аналогічне нікотинової інтоксикації, яка і приваблює курця – але без дійсного отруєння продуктами паління. Тому приймаючому «Цереру» легше відмовитися від сигарет, адже йому залишається розлучитися тільки з психологічною звичкою.

Вартість препарату «Церера композитум» — 570 крб.

ХОЧЕТЕ КИНУТИ ПАЛИТИ?

Тоді качайте план відмови від куріння.

З його допомогою кинути буде набагато простіше.

Популярні матеріали


  • Настільна книга кидає палити

  • Календар кидає палити

  • План відмови від куріння