Багатьом курцям абсолютно не допомагають лікарські препарати, щоб розлучитися з тютюном раз і назавжди. У такому випадку можна спробувати трав’яні збори, що випускаються у вигляді сигарет. Виробники називають їх ароматизуючими паличками у формі сигарет, а продавці частіше – безнікотиновими сигарети (цигарки).

Хоча по суті – це Бади, що впливають хімічно, але форма сигарет змушує працювати і психологічні механізми куріння «вхолосту».

Курці знають, скільки цінної інформації можна почерпнути в курилці, подумати, поспілкуватися. Крім того, в глибокому дитинстві приховані «пружини» куріння, то і справа повертають курця не стільки до сигарети, скільки до самої можливості потягнути що-небудь в рот. Можна сказати, що курець – це дитина, якій важко зрости. У цьому випадку хімічна залежність набагато менше, ніж психологічна. Зрозуміло, що задовольняти таку потребу не обов’язково, отруюючи себе нікотином звичайних сигарет. Можна і не труїтися – якщо спробувати замінити звичні сигарети трав’яними. При цьому зберігається настільки улюблений курцями «вогонь і дим», відчуття затягування і наповненості легенів – але без обтяжуючих наслідків куріння у вигляді різних шкідливих речовин.

Слід зауважити, що трав’яні сигарети відносяться не до тютюновим виробам, а до фармацевтичним. І на пачках немає вказівок на зміст в даних продуктах смол, важких металів та інших цікавих відомостей.

Вміст у різних марках сигарет дещо відрізняються, але всі вони випускаються на основі лікарських трав. До складу включають буркун, оман, м’яту, пижмо та інші корисні рослини. Зазвичай цигарки або сигарети ароматизовані. Трав’яні сигарети вживають при абстинентних станів, психічних розладах, викликаних курінням, інтоксикації. Показані вони при відвиканні палити.

Випускають сигарети в різних країнах: Болгарії, Індії, Росії та інших. Найбільш відомі в Росії марки «Таволга», «Антитаб», “Наші”, «Профіт», “Нирдош”, “Сигарети В’ячеслава Захарова” і деякі інші. Для лікування нікотинової залежності вистачає блоку (10 пачок) по 20 штук тютюнових виробів у кожній. Свідома відмова від тютюну підтримується рідкісним викурювання такий сигарети, коли терпіння вже немає – так хочеться закурити.

Протипоказані трав’яні сигарети при вагітності, вигодовуванні дитини, при деяких серцево-судинних захворюваннях. При вживанні фитосигарет не можна палити звичайні. Іноді виникають побічні ефекти: сухість у роті, головний біль. Втім, всі ці явища будуть виникати в будь-якому випадку, якщо ви кидаєте палити.

Вартість трав’яних сигарет — 30-90 рублів за пачку.

ХОЧЕТЕ КИНУТИ ПАЛИТИ?

Тоді качайте план відмови від куріння.

З його допомогою кинути буде набагато простіше.

Бади від куріння
Антитаб
Таволга
Трав’яні сигарети
Фитосигареты від куріння
Матеріали по темі


 • Антиник – фіточай

  17.06.2016

 • Біологічно активні добавки (БАД), які допомагають відновити здоров’я курця

  05.12.2008

 • Нирдош (Nirdosh) – відгуки, шкоди, купити

  27.12.2015

 • БАД Трипхала: для відновлення здоров’я курця

  11.12.2008

 • Сигарети без нікотину

  22.08.2010

 • Сигарети без нікотину

  15.11.2010