У складі всіх лікарських форм Трависила сухі екстракти таких рослин (доза екстрактів залежить від форми випуску): абруса прекаторного листя, адхатоды судинної листя, акації катех кори, альпіни лікарської кореневищ, базиліка святого листя.

Міжнародна непатентована назва

Немає даних.

Торгова назва

Травісил. Travisil.

Лікарська форма

Мазь для зовнішнього застосування. Розчин для прийому всередину. Сироп для прийому всередину. Таблетки для розсмоктування. Таблетки для розсмоктування без цукру.

Склад

У складі всіх лікарських форм Трависила сухі екстракти таких рослин (доза екстрактів залежить від форми випуску): абруса прекаторного листя, адхатоды судинної листя, акації катех кори, альпіни лікарської кореневищ, базиліка святого листя, коріння і насіння, кореневищ імбиру лікарського, куркуми довгої кореневищ, перцю довгого плодів, плодів перцю чорного, солодки голої коренів, терминалии беллерики плодів, терминалии чебулы плодів фенхелю звичайного плодів ембліки лікарської плодів.

А також левоментол, рацементол, допоміжні речовини.

Опис

Мазь Травісил з легким характерним запахів трав, для зовнішнього застосування, напівпрозора, білого або майже білого кольору, розфасовується в баночку по 25 або 50 г, по 1 банці в картонну пачку.

Розчин і сироп зеленого кольору з легким ароматом трав і ментолу, для прийому всередину, прозорий, можливо невелика кількість дрібних включень. Розфасовуються в полімерні флакони по 60 і 100 мл з мірною кришкою, по 1 флакону в картонну пачку.

Таблетки для розсмоктування світло-коричневого кольору з характерним смаком і ароматом рослинних екстрактів, розфасовуються в контурну упаковку ячейковую по 8 таблеток, по 2 клітинки в картонну пачку.

Таблетки Травісил для розсмоктування без цукру від світло-жовтого до світло-коричневого кольору з характерним смаком і ароматом рослинних екстрактів і смакових добавок (апельсин, мед, м’ята), розфасовуються в контурну упаковку ячейковую по 6 таблеток, по 2 клітинки в картонну пачку.

Фармакологічна група

Засоби для зняття симптомів застуди комбіновані. Секретолитики. Стимулятори моторної функції дихальних шляхів.

Фармакологічна дія

Комбінований фітопрепарат з протизапальною, відхаркувальну і муколитическим дією, стимулятор моторики дихальних шляхів.

Показання до застосування

Непродуктивний кашель при гострому трахеїті, гострому і хронічному бронхіті, в тому числі бронхіт курця і бронхіті неуточненої етіології. Хронічний кашель.

Протипоказання

Підвищена чутливість до будь-якого з компонентів препарату або допоміжних речовин.

Для мазі — захворювання або порушення цілісності шкіри у місці нанесення.

Спосіб застосування та дози

Мазь, для дорослих і дітей старше 2-х років. Невелику кількість мазі втирати в шкіру в області носа, грудей, шиї і спини. Рекомендується не менше двох втирання в добу, одне з них на ніч. Курс лікування — 5 днів.

Розчин і сироп — всередину, по 10 мл 3 рази на день, незалежно від прийому їжі. Курс лікування — 10-15 днів.

Таблетки для розсмоктування і таблетки для розсмоктування без цукру: дорослим по 1-2 таблетки 3 рази на день. Курс лікування 2-3 тижні.

Збільшення строку прийому можливе тільки після консультації лікаря.

Побічна дія

Місцеве подразнення та алергічні реакції в місці нанесення мазі. Загальні алергічні реакції при прийомі всередину.

Передозування

Даних не надано.

Особливі вказівки

Таблетки для розсмоктування не рекомендуються для дітей молодше 5 років. Розчин, сироп і таблетки містять сахарозу, що повинно враховуватися пацієнтами з цукровим діабетом.

Застосування при вагітності і лактації можливо тільки за узгодженням з лікарем.

Взаємодія з іншими препаратами /лікарськими засобами

Травісил форми для прийому всередину не призначаються з протикашльовими препаратами, а також при лікуванні засобами, що знижують вироблення мокротиння.

Умови зберігання

Зберігати в сухому, захищеному від світла, недоступному для дітей місці, при температурі не вище 25°С.

Термін придатності

Для таблеток 5 років, для інших форм випуску — 3 роки.

Умови відпустки з аптек

Без рецепта лікаря.

Відгуки

М’який, ефективний, добре переносящийся препарат. Практично не викликає побічних дій.

Ціна

Травісил мазь від 36 до 78 рублів. Травісил розчин і сироп — від 108 до 145 рублів. Травісил таблетки для розсмоктування — від 65 до 93 рублів.

Аналоги

Доктор МОМ, Аджиколд, Линкас, Кукасил, Суприма-Бронхо.

ХОЧЕТЕ КИНУТИ ПАЛИТИ?

Тоді качайте план відмови від куріння.

З його допомогою кинути буде набагато простіше.

Травісил
Популярні матеріали


  • Настільна книга кидає палити

  • Календар кидає палити

  • План відмови від куріння