Карр на мене ніяк не подіяв. Книга написана дуже цікаво і досить переконливо, але я так і не зрозумів, у чому фішка. Що це значить – кинув цигарку і тут же кинув палити? Де доказ того, що основна проблема курця – це типу якийсь страх? Я не боюся палити!:)

Всі мої дворові кореша, хто зумів розлучитися з сигаретою, придумували різні способи. Хто «молоком» труївся, хто розминав сигарети в руці. Леха Колтун взагалі пішов в аптеку і купив нікотинових пластирів. Поки він з ними ходив, дійсно не курив! Але як тільки знімав пластир, тут же присасывался до сигарети. Цирк цей повторювався щотижня, а в якомусь літньому виїзді на природу, коли ми поїхали компанією купатися і засмагати, він зі злості зірвав з себе цю фиговину і демонстративно закурив. І сміх, і гріх.

Коротше, я почитав Карра і тут же закурив. Потім ще і ще. Але ви ж розумієте – мені це ні разу не подобалося, раз я тут пишу історію… Тут же історії про тих, хто кинув, так? Мій метод – трав’яні сигарети. Знаєте, продають у кіосках і магазинах? Я брав «Таволгу». Якщо хто не пробував, так спробуйте. На вигляд звичайна сигарета, її навіть можна покурити, і з вигляду ніхто не скаже, що ти затягуєшся якоюсь фігнею. Дим – самий що ні на є сигаретний. Відчуття в легенях, печіння в горлі, навіть сльози, якщо він потрапив в очі – справжні.

Фішка в тому, що ти можеш підсісти на ці сигарети, відмовившись від звичайних:) Я вирішив, що підробками легше знижувати дозу, ніж справжніми. Тобто я кожен день скуривал на 1 менше. Через 20 днів викурив останню і єдину за день.

Тут важлива психологічна пастка. Якщо тебе раптом заломало після того, як зовсім відмовився від трав’яних сигарет, ти можеш її викурити і виходить, що ти нічого не викурив, бо вона ж несправжня! А якщо б зірвався, коли зав’язував поступово із звичайними, совість заїла б. Знаю я це…

Коротше, беріть краще Таволгу. Понарошку палити реально правильніше, ніж по-справжньому.

ХОЧЕТЕ КИНУТИ ПАЛИТИ?

Тоді качайте план відмови від куріння.

З його допомогою кинути буде набагато простіше.

Популярні матеріали


  • Настільна книга кидає палити

  • Календар кидає палити

  • План відмови від куріння