Безнікотинові сигарети «Таволга» розроблені в Росії. Спочатку їх склад був визначений фахівцями з давньоіндійської практиці народної медицини – Аюрведі. У нього входили трави, самі по собі володіють цілющим ефектом, які можна палити, не шкодячи здоров’ю. ВНДІ Лікарських рослин досліджував запропонований склад науковими методами, після чого список трав було підкориговано.

В результаті рецептура безнікотиновий сигарет «Таволга» складається з шавлії, материнки, хвоща, пустирника, м’яти, деревію, горця пташиного, а також звіробою і мати-й-мачухи. Перш ніж потрапити на ринок, сигарети пройшли експертизу в Лабораторії експериментальної фітотерапії Інституту Мозку, потім у ВНДІ канцерогенезу, в якому обов’язково тестуються всі тютюнові продукти. Дим і смоли «Таволги» не перевищує норм для тютюнової продукції. У загальному і цілому, «Таволга» являють собою такі ж сигарети, як і звичайні, за одним важливим винятком: вони не викликають звикання, так як не містять нікотину.

Дивна назва «ароматизуючі палички», під яким сигарети «Таволга» фігурують у реєстрі лікарських засобів, з’явилася в зв’язку з необхідністю у виробника уникнути віднесення «Таволги» до групи тютюнових виробів з усіма витікаючими юридичними і фінансовими наслідками. «Таволга» відноситься до групи продукції «ароматизуючі та дезодоруючі речовини». Але можна стверджувати, що «Таволга» за дії схожа на інші безнікотинові сигарети, такі як «Антитаб» або «Наші».

У цих бестабачных сигарет протипоказання такі ж, як і іншої курильної безникотиновой продукції: вагітність, захворювання серцево-судинного характеру, період годування груддю. Побічні ефекти також стандартні: може боліти голова, з’являтися сухість у роті або спрага.

Якщо ви вирішили спробувати кинути курити за допомогою сигарет «Таволга», потрібно почати з загального зміни способу життя: побільше гуляти, пити рідини, відволікатися. Це робиться для того, щоб психологічно переналаштувати організм на життя без тютюну. Викурювати сигаретку-другу варто при гострої потреби закурити. Блоку сигарет «Таволга» повинно вистачити на весь курс позбавлення від тютюнопаління.

Варто «Таволга» дешевше закордонних товарів такого ж спектру дії. Ціна становить 30-40 рублів за пачку.

ХОЧЕТЕ КИНУТИ ПАЛИТИ?

Тоді качайте план відмови від куріння.

З його допомогою кинути буде набагато простіше.

Популярні матеріали


  • Настільна книга кидає палити

  • Календар кидає палити

  • План відмови від куріння