Чому ж так славиться тайський чай від куріння?

Можливо тим, що його вживання сприяє виведенню токсинів і смол з організму? Або ж мова йде про його загальнозміцнюючу дію?

І так, і ні!

Основна його гідність, це звичайно ж зниження тяги до куріння. Практично з першого ковтка курець починає відчувати огиду до запаху тютюнового диму.

Чай рекомендований не тільки курцям, але і людям, що є пасивними курцями, для зниження шкідливого впливу продуктів горіння тютюну на організм, адже пасивне куріння не менш шкідливе, і організм отруюється в такій же мірі, як і у звичайного курця.

При правильному застосуванні чаю ефект помітний досить швидко. Повна відмова від тютюнопаління зазвичай відбувається на 3-6 день після початку прийому. При цьому спостерігається поліпшення самопочуття, нормалізується сон, з’являється енергія і прилив сил, зміцнюється імунітет.

Інструкція

1 пакетик чаю залити 200 мл окропу, дати настоятися. Випити чай перед їжею. Для відмови від куріння приймати чай три рази в день протягом 15 днів. Пасивним курцям досить одного разу прийому чаю в день, курс прийому становить 15 днів.

Після закінчення курсу лікування рекомендується мати під рукою цей чай, і у випадку сильного бажання закурити необхідно заварити один пакетик чаю і випити напій. Він відразу притупи бажання затягтися сигаретою і знизить тягу до нікотину.

Важливо. Холодний чай не має абсолютно ніякого лікувального і оздоровчого ефекту.

Склад

Склад чаю: сухий білий квітка, панданус. Іноді додають траву лимонника.

Всі рослини збираються в екологічно чистих районах Таїланду.

Протипоказання

Індивідуальна непереносимість компонентів.

Ціна

Вартість однієї упаковки чаю в середньому становить 650-750 рублів.

Відгуки

Oleg

Після першого ж склянки чаю відчув, що тютюновий дим став викликати нудоту. На четвертий день не зміг зробити жодної затяжки. Чай досить дорогий, але він того вартий.

Marina

Мені чай дуже сподобався. Навіть не очікувала, що так різко виникне відраза до сигарети. Не можу перебувати поруч з курящими людьми, чоловіка виганяю курити на вулицю, а після перекуру відправляю чистити зуби. Агітую і його пропити курс цього чаю, щоб вся сім’я почала палити.

ХОЧЕТЕ КИНУТИ ПАЛИТИ?

Тоді качайте план відмови від куріння.

З його допомогою кинути буде набагато простіше.

Фіточай від куріння
Матеріали по темі


 • Антиник – фіточай

  17.06.2016

 • Фіточай “Кидай палити”

  03.02.2013

 • БАД чай «369» – з листя банаба і трав

  31.03.2016

 • Монастирський чай від куріння

  13.06.2016

 • Китайський чай від куріння

  03.04.2015

 • Рецепт монастирського чаю від куріння

  18.10.2015