Тайські кульки від куріння Хін Фха(Hin Fha) – це таблетки для відмови від нікотинової залежності у вигляді кульок, вироблені в Таїланді старовинної народної рецептурою.

Кульки(пастилки) містять у своєму складі лише натуральні рослинні інгредієнти. Їх дія проявляється поступово, при прийомі Хін Фха людина помічає, що бажання закурити знижується, з’являється відраза до запаху тютюнового диму, з часом навіть думки про сигарети стають неприємними.

Крім цього, таблетки-кульки укріплюють нервову систему, надають тонізуючу дію на весь організм в цілому. Вхідні до складу кульок трави сприяють зменшенню ризику виникнення захворювань дихальної системи людини, зменшують традиційний кашель курця, сприяють виведенню отрут і токсинів з організму, нормалізують тиск.

Інструкція

При виникненні бажання закурити необхідно дуже повільно розсмоктувати антинікотиновий кульку. Чим повільніше розсмоктується, тим краще. У день рекомендується приймати від 3 до 8 кульок. Курс лікування становить приблизно 3-4 тижні.

Склад

До складу тайських кульок входять тільки натуральні продукти:

  • Макхью Пом (філантус лікарський, плоди)
  • Кан Флу (Гвоздичне дерево, інша назва – Сизигиум ароматний)
  • Я Док Кау (Вернония)
  • Саме Таї (Харитаки)
  • Чаэм Тет (Солодка гола, корінь)
  • Бай Я Суб (Тютюн справжній. Зустрічається не завжди)

Протипоказання

Протипоказань для прийому кульок не виявлено. У випадку непереносимості одного або декількох компонентів препарату, слід негайно припинити його прийом.

Ціна

Ціна на тайські кульки від куріння в інтернет-магазинах може варіюватися від 45 до 135 рублів за упаковку.

Відгуки

Іван

Використовую кульки другий тиждень – чудовий засіб! Тяга до нікотину практично зникла, в день рассасываю всього 3-4 кульки. Рада, що є ефект!

Iris

Кульки на смак трав’янисто-ментолові, не дуже приємні, але цілком толерантні. Реально відбивають бажання закурити.

Михайло

Кульки дійсно працюють. Після шести днів прийому з’явилася непереносимість тютюнового диму, аж до нудоти. Ще через чотири дні повністю кинув палити.

Ольга Петрова

Ці кульки настільки неприємні і огидні на смак, що навіть перший кулька не змогла розсмоктати, виплюнула. Упаковку подарувала подрузі. Доведеться шукати якийсь інший спосіб, курити кинути хочеться.

Чи варто купувати тайські кульки від куріння?

Якщо ви впевнені, що готові кинути палити – тоді без проблем. Відгуки в інтернеті, як правило, позитивні. І не схоже, що вони фейкові або рекламні, отже беріть сміливо. Тим більше, що склад повністю натуральний. Так що беріть Hin Fha сміливо і без оглядки.

Ну, і трохи відео по темі.

ХОЧЕТЕ КИНУТИ ПАЛИТИ?

Тоді качайте план відмови від куріння.

З його допомогою кинути буде набагато простіше.

Популярні матеріали


  • Настільна книга кидає палити

  • Календар кидає палити

  • План відмови від куріння