Тайські сигарети від куріння – відмінна альтернатива звичайним сигаретам. Вони підходять тим курцям, яким дуже важко відмовитися від звички курити. Курцеві не доведеться відмовитися від улюбленого заняття, йому досить поміняти самі цигарки.

Склад тайських сигарет

Входять до складу сигарет трави не приносять шкоди здоров’ю, а курець відчуває задоволеність, як від звичайної сигарети. Використовуючи тайські сигарети, палить людина поступово позбавляється від нікотинової залежності і з часом зовсім кидає палити.

Трави, з яких виготовляються безнікотинові сигарети, збираються в горах Чіанг-травня і в південних провінціях Суратхани і Накхонсітхаммарат. Виросли далеко від цивілізації, вони не містять шкідливих речовин і є екологічно чистим продуктом.

На відміну від інших засобів, спрямованих на позбавлення від нікотинової залежності, сигарети допомагають не тільки подолати фізичний потяг курця до нікотину, але й поступово подолати психологічний бар’єр, а часто саме з причини психологічної залежності так важко буде палити.

Маючи під рукою такі сигарети, курцеві не доведеться страждати від відсутності звичних ритуалів, таких, як ранкова сигаретка за чашкою кави або перекур в компанії друзів або колег, і в той же час він поступово відвикати від шкідливої звички.

Інструкція

Сигарети з лікарських рослин слід використовувати замість звичайної сигарети всякий раз, коли виникає бажання закурити. Кількість викурених сигарет не обмежена.

Склад

Женьшень, квіти бузку, м’ята польова, листя полынки, жимолость японська, квітки хризантеми та інші лікарські рослини.

Протипоказання

Не слід використовувати сигарети «Відмова від куріння» вагітним і годуючим жінкам, щоб уникнути нанесення шкоди здоров’ю дитини.

Ціна

Від 250 рублів за упаковку.

Відгуки

Оленька

Брали в Таїланді. Чудовий замінник сигарет! І від задоволення покурити не доводиться відмовлятися, і від залежності від нікотину позбавляєшся. Рекомендую!

Petr

Вирішив, що пора кидати курити. Сигарети від куріння допомогли пережити саме психологічний потяг, коли рука за звичкою лізе в кишеню за цигаркою. Спочатку курив ці сигарети постійно, потім все менше і менше. Зрештою потреба в лікувальних сигаретах відпала, до звичайних сигарет не повернувся.

ХОЧЕТЕ КИНУТИ ПАЛИТИ?

Тоді качайте план відмови від куріння.

З його допомогою кинути буде набагато простіше.

Популярні матеріали


  • Настільна книга кидає палити

  • Календар кидає палити

  • План відмови від куріння