Табакум-Плюс — гомеопатичний засіб, відносно нове на ринку вітчизняної гомеопатії. Створений препарат згідно з принципами гомеопатичної медицини, що зовсім не суперечить його використання разом з алопатичним медичним лікуванням, і може застосовуватися як основний або додатковий засіб при відмові від куріння. Перед прийомом рекомендується отримати консультацію гомеопата.

Фармакологічна дія

Табакум-Плюс — гомеопатичний препарат, що містить в якості активних компонентів Табакум С3, Лобелиа С3, Пасифлора С3, Плантаго С3, Сульфур С3. Допоміжна речовина — цукрові гранули. Препарат знімає прояви нікотинової абстиненції, за рахунок вхідних в його склад компонентів у відповідності з принципом гомеопатичної науки лікувати подібне подібним.

При прийомі Табакум-Плюс нормалізується соматичний і психічний стан людини, що знаходиться в початковому періоді відмови від тютюнопаління. Знімаються такі неприємні, а часом важкі симптоми, як дратівливість, підвищена фізична і нервово-психічна стомлюваність, головні болі, нестабільність артеріального тиску, порушення сну.

Форма випуску

Випускається у вигляді дрібних гомеопатичних гранул білого або майже білого кольору. В основі препарату — настоянка з листя тютюну, зібраних перед цвітінням, висушених і розтертих в порошок.

Гранули гомеопатичні розфасовуються по 40, 20, 15, 10 і 5 г у флакони з темного скла, які поміщаються в картонні пачки разом з інструкцією для пацієнта.

Свідчення

Використовується як основний (при гомеопатичному лікуванні) і допоміжний засіб (при аллопатическом або будь-якому іншому методі) при лікуванні тютюнової залежності. Лікування нікотинової залежності.

Відмова від тютюнопаління, особливо в перші дні.

Спосіб застосування та дози

Всередину, сублінгвально або суббукально. При використанні Табакум-Плюс як допоміжного засобу, препарат приймається не пізніше, ніж за 30 хв до їжі або не раніше, ніж через 45 хвилин після прийому їжі. Допускається прийом препарату між прийомами їжі. Одноразова доза — 5 гранул. У разі якщо утриматися від куріння не вдалося, під час куріння під язик поміщається одна гранула до повного розчинення.

При використанні Табакум-Плюс як основного методу лікування, використовується наступна схема. У перші п’ять днів лікування — по 3 гранули при появі бажання закурити, але не менше ніж 8 доз на добу. У разі, якщо утриматися від куріння не вдалося, прийом препарат триває в тій же дозі і за тією ж схемою. З шостого по дванадцятий день препарат приймається не менше 5 разів на добу, за 15-30 хвилин до їди або через годину після неї в кількості 3 гранул. З тринадцятого по дев’ятнадцятий день: по 1 гранулі, за схемою попередніх днів. З двадцять першого по двадцять шостий день — по 1 гранулі натщесерце, до вмивання. Гранули триматися у роті до повного розчинення

Протипоказання

Індивідуальна непереносимість, підвищена чутливість до будь-якого з компонентів препарату.

Побічні ефекти

За період застосування не виявлено. Теоретично можуть бути реакції непереносимості окремих компонентів.

Особливі вказівки

Під час лікування не можна вживати каву і напої, що містять кофеїн, а також спиртні напої, зокрема пиво. Не використовувати продукти та засоби гігієни (зубну пасту), що містять ментол, м’яту.

При необхідності допустимо розчинити гранули Табакум Плюс в невеликому (не більше столової ложки) кількості води і повільно випити.

Відгуки

Недорогий препарат, має непогану підтримку в період відвикання від сигарет та тютюнової залежності.

Ціна

Вартість препарату Табакум Плюс в аптеках від 100 до 136 рублів.

ХОЧЕТЕ КИНУТИ ПАЛИТИ?

Тоді качайте план відмови від куріння.

З його допомогою кинути буде набагато простіше.

Нікотинова абстиненція
Табакум-Плюс
Матеріали по темі


 • Нікотин (Nicotine)

  16.08.2016

 • Поради кидає

  06.04.2008

 • Шкідливі звички

  04.08.2008

 • Кинути курити допоможуть звичайні продукти

  03.03.2009

 • Вплив нікотину на організм людини (серце, судини, легені, плід..)

  29.01.2010

 • Нікотинова ломка – скільки триває, як полегшити…

  18.01.2016