Спрей «Кінець паління» – безникотиновый аерозоль для порожнини рота спрямований на відвикання від куріння. Підійде людям, охочим відмовитися від шкідливої звички без використання нікотинозамісної терапії, або у складі комплексної терапії.

Викликає огиду до сигаретного диму, освіжає дихання, чинить благотворний вплив на загальний стан організму.

Виробник

Виробник: Білорусь, р. Мінськ.

Склад

Спрей повністю натуральний за складом, не містить хімічних домішок. У нього входять екстракти та відвари лікарських рослин:

Овес

У народній медицині цей злак давно використовується в якості засобу, який допомагає позбавитися від нікотинової залежності. Крім властивості викликати відразу до тютюнового диму, овес володіє і іншими цілющими ефектами: відновлює сили і енергію, заспокоює нервову систему, нормалізує сон, виводить шлаки і токсини.

Детальніше про використання вівса у відмові від куріння.

Мелісса

Зміцнює організм, освіжає порожнину рота, сприяє припливу сил і бадьорості, при цьому володіє м’яким заспокійливим ефектом. Показана при гіпертонії і судомах, сприятливо впливає на травну систему.

Хміль

Відомий заспокійливим ефектом. Допомагає при відсутності апетиту, безсонні, нервовій збудливості, неврастенії, істерії.

Імбир

Містить величезну кількість вітамінів і мікроелементів. Благотворно впливає на травлення, зміцнює імунітет, має потогінну і болезаспокійливу дію. Сприяє зниженню ваги. Викликає відразу до тютюнового диму.

Дія та показання

При розпиленні вміст аерозолю обволікає слизову оболонку порожнини рота, утворюючи тонку плівку. У процесі куріння компоненти спрею взаємодіють з речовинами тютюнового диму, викликаючи різкі неприємні відчуття – нудоту, блювотні позиви, біль і першіння в горлі, печіння у роті, неприємний присмак, оніміння мови.

Постійні негативні симптоми, що повторюються при палінні, сприяють відвикання від сигарет на рефлекторному рівні. Не відчуваючи задоволення від куріння, курець курить все рідше і рідше, і в один прекрасний день може повністю позбутися шкідливої звички.

Рекомендований виробником для лікування нікотинової залежності різного ступеня вираженості.

Протипоказання

Спрей «Кінець куріння» не варто застосовувати, якщо ви маєте індивідуальну непереносимість до одного або декількох компонентів препарату.

Не рекомендується до застосування жінкам у період вагітності і лактації.

При наявності гострих або хронічних захворювань використовуйте препарат тільки після консультації з лікарем.

Спосіб застосування

Струсніть балон кілька разів і зробіть 1-2 впорскування у ротову порожнину. Не сглатывайте препарат протягом декілька секунд. Використовуйте безпосередньо перед закуриваением сигарети, якщо ви продовжуєте курити, і замість сигарети, якщо ви повністю відмовилися від тютюну.

Побічні явища

При передозуванні препарату можуть спостерігатися нудота, блювання, запаморочення, головний біль.

Відгуки лікарів

Точних даних про ефективність конкретно цього препарату немає. Думки фахівців розділилися: одні вважають ефективними тільки никотинсодержащих препарати, інші рекомендують до використання засоби отвращающего дії. Але в одному вони одностайні: при відсутності серйозної мотивації позбутися прихильності до сигарет не допоможе ніяке саме чудодійний засіб.

Ціна

190-320 рублів.

Купити

Ви можете придбати спрей “Кінець куріння” в будь-якій аптеці республіки Білорусь. На території Російської Федерації, на жаль, знайти спрей не вдалося.

Увагу

На сайті onliner.by розміщено інтерв’ю з чоловіком отримав інфаркт після використання спрею «Кінець куріння». Причинно-наслідкового зв’язку він не бачить, але осад залишає.

Наприкінці минулого року Володимир Московченко, курець з великим стажем, наслухавшись тієї самої реклами, купив спрей «Хміль+імбир». «Один раз пирснув засіб в рот, — згадує зараз Володимир, — і тієї ж ночі швидка відвезла мене в лікарню з обширним інфарктом. Я розумію, що довести причинно-наслідковий зв’язок цих двох подій нереально, але… А курити я дійсно кинув. Після інфаркту. За наполяганням лікарів».

ХОЧЕТЕ КИНУТИ ПАЛИТИ?

Тоді качайте план відмови від куріння.

З його допомогою кинути буде набагато простіше.

Нікотинові спреї
Матеріали по темі


  • Спрей від куріння

    16.06.2016

  • Спрей «Anti Nikotin Nano»

    21.07.2016

  • Спрей від куріння викликає відраза до тютюну

    08.10.2015