В ході круглого столу «Просування ідей здорового способу життя в молодіжному середовищі як умова сталого розвитку регіону, віце-президент загальноросійської громадської організації „Ліга здоров’я нації“ Микола Кононов повідомив, що в Росії 17% усіх передчасних смертей пов’язані з курінням.

В своїй доповіді, віце-президент Н.Кононов наголосив, що курці в Росії в середньому „не доживають“ приблизно 15-20 років. При цьому. За останні 20 років, значно зросла кількість курців, при цьому наводиться цифра в 440 тис. осіб. На даний момент в Росії палять понад 40 млн. чоловік.

Н.Кононов навів цифри, з яких складається загальна картина росіян-курців: „У Росії із загальної кількості чоловіків курять 65%, і 30% російських жінок також мають цю згубну звичку. Причому основна маса росіян починає курити в підлітковому віці до 18 років“.

„Як палить викладач або лікар може прищепити нашим дітям звичку до здорового способу життя? Адже кількість курців серед молоді кожен рік збільшується“, — сказав Н. Кононов.

ХОЧЕТЕ КИНУТИ ПАЛИТИ?

Тоді качайте план відмови від куріння.

З його допомогою кинути буде набагато простіше.

Смертність
Матеріали по темі


  • Рак легенів (рак легені)

    16.08.2016

  • Смертність від тютюнопаління в Росії

    22.08.2010