Останнім часом багато людей прагнуть позбавитися від шкідливих звичок. Це перестало бути модним, актуальним і приносить масу клопоту. Куріння вимагає витрати грошей на сигарети, так і на лікування. Вартість тютюнової продукції дорожчає з кожним роком.

Обговорення на форумі

Позбутися звички курці можуть за допомогою різних засобів, і одним з таких засобів є сигарети від куріння. Вони одночасно замінюють звичні сигарети і роблять благотворний вплив на організм. Розглянемо докладніше

Сигарети В’ячеслава Захарова

Сигарети В’ячеслава Захарова – один з найбільш цікавих і незвичайних методів позбавлення від шкідливої звички. Ідея створення належить доктору, кандидатові медичних наук В. М. Захарову. Винахід від куріння сигарет не було випадковим. Доктор зауважив, що в основі звички лежить не тільки насичення мозку нікотином, але і сам процес куріння. Саме тому він вирішив зробити сигарети проти куріння, а не гумки, пластирі або таблетки.

У складі цих сигарет – звичайний тютюн, але відмінність у тому, що він не має смакових добавок. Саме добавки роблять звичні сигарети настільки привабливими для курців. На кожну сигарету нанесено три спеціальні мітки для контролю выкуриваемого тютюну. В цьому і криється суть методу Захарова – змусити кидає перестати палити на автоматі, шляхом відстеження та осмислення самого процесу.

В комплекті при купівлі споживач отримує 4 пачки сигарет Захарова, книгу про те, як кинути палити, написану самим доктором, а також схему застосування сигарет. Ціна комплекту складе близько 1000 рублів. Випускає вироби ВАТ “Усмань-Табак”.

Детальніше…

Сигарети “Діас”

Сигарети “Діас” тільки мають форму сигарет. Насправді це інгалятори, в яких вміщено ефірні олії полину, мирта, аїру, ладану і фенхелю. Гранульовані ефірні масла благотворно впливають на настрій людини і повністю блокують на фізичному рівні тягу до куріння. Такі безнікотинові сигарети-інгалятори можуть стати незамінним засобом в боротьбі з шкідливою звичкою.

Виробник заявляє – для того, щоб позбавитися від куріння, людині необхідно просто замінити сигарети інгалятором. Залежно від індивідуальних особливостей такий курс терапії триває в середньому від 1 до 3 місяців і для повного позбавлення від шкідливої звички потрібно 6 – 10 інгаляторів “Діас”. Кидати курити можна так само поступово, скорочуючи кількість викурюваних сигарет і все більше замінюючи їх інгаляторами. Вартість одного такого замінника, якого вистачає на 7 днів активного використання – 235 рублів. Виробник виробів – ТОВ “Діас-Голд”. Це досить відомий український бренд на ринку товарів медичного призначення.

Детальніше…

Трав’яні сигарети “Нирдош”

Трав’яні безнікотинові сигарети “Нирдош” допомагають скоротити кількість викурених сигарет зазвичай у два рази, але не можуть повністю усунути саму шкідливу звичку. Це вироби, у складі яких тютюну немає зовсім. Вони виробляються в Індії компанією МААНС ПРОДАКТС і включають в себе місцеві трави: базилік, куркума, корицю, гвоздику та інші рослини.

Відзначено, що багато курців при відсутності цих трав’яних паличок потім знову починали безконтрольно палити звичайні сигарети.

Фільтр такої сигарети від куріння також виготовлений з рослинних компонентів, він екологічно безпечний і не завдає шкоди природі (на відміну від звичайних недопалків). Це, напевно, і залучає до курильних паличок різних захисників екології. Споживача може залучити ціна цих виробів – середня вартість пачки від 50 до 100 рублів. В інтернет-аптеках вони дешевше, а в звичайних аптечних пунктах вартість зростає в два рази. В Індії собівартість таких чудодійних засобів копійчана, що змушує задуматися про їх складі.

Детальніше…

Трав’яні сигарети “Таволга”

“Таволга” – це лише імітатори сигарет російською компанією з однойменною назвою. І справа навіть не в тому, що в них немає тютюну. Такі сигарети від куріння не можна палити в повному сенсі слова. Димом можна заповнювати рот, але вдихати його не рекомендується. “Таволга” проводиться в Росії, це вітчизняний винахід, яке можна вважати не дуже успішним. Ефект настає тільки в тому випадку, якщо людина прикладає зусилля і не біжить за пачкою справжніх сигарет в магазин.

Замість тютюну у виробах знаходяться різні запашні трави начебто хвоща, подорожника, деревію, евкаліпта, м’яти та чебрецю. Також для різноманітності, вироби ароматизируются. “Таволга” може мати присмак чорносливу, ванілі або шоколаду. Певні приємні відчуття від таких ароматних паличок отримати можна. Але ось позбавляють вони від залежності – питання. Продаються сигарети зазвичай блоком, вартість якого складає приблизно від 400 до 1000 рублів (залежить від різновиду виробів). Але в деяких аптеках засіб реалізується і пачками.

Детальніше…

Трав’яні сигарети “Антитаб”

“Антитаб” – сигарети, які виробляються болгарською компанією Pharmachim. У складі таких сигарет немає тютюну. Замість нього присутні різні трави начебто пижма, буркуну і кореневища дев’ясил. Дим, який виходить в результаті вживання таких сигарет від куріння, трохи незвичний для курця, він насичений ароматами фруктів.

У процесі використання трав’яних сигарет замість звичайних людина може відчувати сухість у роті і першіння в горлі. Це пов’язано як з дією самих лікувальних трав, так і з недоліком нікотину. Краще поєднувати такі вироби з прогулянками на свіжому повітрі. Вартість пачки сигарет “Антитаб” від 70 до 90 рублів. Можна купити відразу блок таких сигарет для повільного відвикання від куріння.

Одна з особливостей продукції “Антитаб” в тому, що одночасно з такими виробами не можна вживати звичайні сигарети.

Детальніше…

Трав’яні сигарети “Профіт”

“Профіт” – не китайські сигарети від куріння, як думають деякі, а українські. Їх випускає компанія “Наша спадщина”. При викурюванні такий сигарети виникає відчуття, що замість тютюну в ній сіно або солома. Деякі навіть порівнюють їх дим з чадним газом. Насправді всередині чебрець, материнка і шавлія. Це трави, які різко знижують тягу до куріння. Головний недолік продукції саме в неприємний смак, і у відсутності відгуків про ефективність цих сигарет.

Існує два різновиди сигарет “Профіт”: Profit Classic і Profit Line. Класичні сигарети призначені для чоловіків, а Profit Line – для жінок. Вартість виробів від 30 до 60 рублів. При бажанні можна купити таку продукцію блоком.

Детальніше…

Інші марки

Існує багато інших виробів, призначених для боротьби з курінням. Є, наприклад, китайські сигарети проти куріння, але вони визнані не дуже ефективними і є, по суті, звичайними трав’яними паличками. Правда, у них непоганий смак.

Всі виробники, які пропонують свої засоби від куріння на ринку, називають власну продукцію чудодійною. Наводяться різні аргументи на користь того, чому в тютюнових паличках використовується та чи інша трава. Але хотілося б мати більше відгуків від реальних людей, які випробували на собі будь-яку з таких засобів. Тільки так можна дізнатися, наскільки правдиві обіцянки виробників. Якщо ви знайомі з сигаретами від куріння не з чуток, залишайте свої відгуки, вони стануть корисними для тих хто визначається з вибором допоміжних засобів у власній боротьбі проти куріння.

ХОЧЕТЕ КИНУТИ ПАЛИТИ?

Тоді качайте план відмови від куріння.

З його допомогою кинути буде набагато простіше.

Сигарети від куріння
Трав’яні сигарети
Альтернатива сигарет
Матеріали по темі


 • Жувальний Тютюн (Снюс)

  28.06.2007

 • Вибір способу відмови від куріння

  14.08.2016

 • Снюс – гідна альтернатива, якщо не можна диміти

  07.08.2007

 • Шведський снюс і підхід зниження шкоди в контролі над тютюном

  07.08.2007

 • Снюс корисніше сигарети

  17.08.2007

 • Вогонь без диму буває!

  09.09.2007