куріння і відмінний секс ніяк не можу сусідити. Все тому що крапля нікотину не тільки вбиває коня, але і всяке бажання любити один одного. Це висновок учених зі всього світу. Секс і нікотин несумісні. Причин цьому декілька. Якщо говорити науковою мовою, то нікотин знижує рівень пролактину і ТТГ. По іншому це означає, що займаючись сексом і прим цьому покурюючи(необов’язково ці заняття поєднувати) ви просто вбиваєте бажання. Потім з’явиться задишка, потім роздратування ну і так далі.

А от у тих, хто кинув палити, але до цього був не задоволений в сексуальному житті, все налагодилося. Але все це стосується лише чоловіків. На жінок же куріння не робить ніякого згубного впливу. Ні, я не в якій мірі не закликаю жінок почати курити. Просто якщо ви не проти побалуватися сигареткою, то сексуальна життя ваша від цього ніяк не постраждає.

Як пише Newsland.Ru більшість російських чоловіків продовжує порушувати жінка, повільно вдихає цигарковий дим. Бажано щоб сигарета була тонкою або ароматизованої. Після сеансу дымоглатательства необхідно прополоскати рот, а ще краще почистити зуби. Але якщо в женихи ви обрали собі іноземця, то курити не рекомендується. Західні чоловіки давно відмовилися від жінок, що палять, і вважають їх вульгарними.

Рецепт для чоловіків інший. Курити не треба. Причому ніколи. Справа в тому, що особини чоловічої статі важко долучаються до дорогих сигарет. А цілувати пахне радянської «примою» партнера, погодьтеся, не дуже приємно. А у чоловіків, що палять сигари різко знижується ерекція, спостерігається всихання яєчок та інші «принади» насувається простатиту. Але вчені відразу кидати курити не рекомендують. Справа в тому, що відмовляється від куріння людина починає відчувати тривогу і хвилювання. А тут вже не до сексу. Головний біль б вгамувати.

Але для того, щоб секс курця або з курцем був приємний обом партнерам сексологи радять закуповувати трав’яні сигарети(не плутати з марихуаною!). Поцікавтеся у продавця, які сигарети містять траву Іван-да – Мар’я і вперед. Закурили і понеслося.

ХОЧЕТЕ КИНУТИ ПАЛИТИ?

Тоді качайте план відмови від куріння.

З його допомогою кинути буде набагато простіше.

Чоловіче куріння
Матеріали по темі


 • Спосіб життя і безпліддя

  04.10.2007

 • Куріння вважають звичкою малоосвічених чоловіків

  08.12.2007

 • Шкода куріння

  04.08.2008

 • Лист палить чоловікові

  18.05.2009

 • Шкоду куріння для чоловіків

  10.09.2010

 • Чоловікам-курцям загрожує слабоумство

  08.02.2012