Сигарети в аптеці – досить дивне словосполучення, у багатьох викликає посмішку. Адже жодна людина не піде туди купити собі пачку на доріжку. Звичайно, якщо це не безнікотинові лікувальні сигарети, які спеціально створені для того, щоб людина змогла безболісно кинути палити. За своєю суттю – це не ліки, а всього лише додатковий засіб в допомогу тим, хто вирішив відмовитися від пагубної звички.


Джерело зображення: www.charter97.org

Структура статті:

 • Сигарети Діас
 • Сигарети Захарова
 • Сигарети Нирдош
 • Сигарети Профіт
 • Сигарети Таволга
 • Електронні сигарети

Найбільш поширеними сигаретами в аптеках є наступні марки:

1. Сигарети Діас

З вигляду являють собою звичайні сигарети, але тільки без тютюну. Використовувати їх можна тільки затягуючись, без прикурювання, що може здатися спочатку трохи дивним і незвичним. Як тільки у вас виникло бажання покурити, необхідно дістати таку цигарку і вдихати її вміст через рот, протягом 5-7 хвилин.

У перший час, у більшості людей виникає відчуття гіркоти у роті і в горлі. Це обумовлено тим, що сигарети Діас мають свій власний специфічний смак, до якого треба звикнути. Вже на третій день буде помітно, що курити хочеться все менше і менше, т. к. лікувальні речовини, які містяться в цих сигаретах, які блокують чутливі рецептори, що відповідають за сприйняття нікотину і формують відразу до тютюнового диму.

На російському ринку сигарети Діас представлені трьох видів:

 • «Сигарети без диму» – для тих, хто раніше викурював по 6-15 звичайних сигарет в день.
 • «Легкі сигарети без диму» – не більше 5 сигарет в день.
 • «Сигарети проти куріння» – для самих завзятих курців, выкуривавших більше 16 сигарет в день.
 • Курс “куріння” сигарет Діас становить 9 днів, після цього, як заявляють виробники, про шкідливою звичкою ви зможете забути. А вартість коливається в районі 1500 рублів за курс.

  Прочитати детальніше про Діас, або ж замовити їх, ви можете пройшовши по цьому посиланню.

  2. Сигарети Захарова

  Ці сигарети є унікальною розробкою російського вченого В’ячеслава Захарова. До їх складу входить справжній тютюн, але повний набір компонентів є секретом виробника, який він нікому не повідомляє. За своїм впливом на організм, ці сигарети також шкідливі, як і звичайні, але спеціальні добавки поступово знижують тягу до тютюну, а пізніше і зовсім дозволяють від нього відмовитися.

  Сигарети Захарова мають певний специфічний смак і впливають на рецептори, що відповідають за звичку палити, і поступово блокують їх.

  За твердженнями самого винахідника, його формула відмови від згубної звички тримається на двох основних принципах: лікувальна “начинка” знімає фізичну тягу до куріння, а спеціальні наклейки і написи на сигаретній пачці, формують психологічний огиду.

  Вартість сигарет Захарова становить в середньому 1000 рублів за пачку.

  Детальніше про сигарети Захарова…

  3. Сигарети Нирдош

  Є індійської розробкою і виробляються там же. У них не міститься нікотину, а тільки різні трав’яні складові. Н.М. Бхавсаара є тим, хто придумав цей спеціальний склад. У своїх висловлюваннях він стверджує, що згідно з давньоіндійської медицини, при відмові від шкідливої звички, потрібно просто переконати свій організм не палити.

  А на допомогу він і розробив свої безнікотинові «сигарети», до складу яких входять кориця, гвоздика, лакричник, куркума, яглиця, калган, базилік і тенді, а замість паперової обгортки застосовується лист евкаліпта.

  Кожний виріб є повністю натуральним і загортається вручну. Завдяки цьому покупці відзначають м’який і легкий смак сигарет, а також дуже приємний запах, не викликає відрази.

  Справжні сигарети Нирдош, в основному можна знайти в інтернет магазинах, там менше шансів нарватися на підробку. Також можна купити такі сигарети в аптеці, що спеціалізується на нетрадиційних засобах лікування. Вартість пачки становить 40-50 рублів.

  Детальніше про сигарети Нирдош…

  4. Сигарети Профіт

  Являють собою клас трав’яних сигарет, які допомагають у відмові від куріння. Продукція марки Профіт є українською розробкою. За формою ні чим не відрізняються від звичайних сигарет, той же розмір, той же фільтр, але за складом, замість тютюну застосовуються нешкідливі трави.

  До їх складу входять широко відомі лікарські рослини: шавлія, материнка та чебрець. За заявами українських виробників, саме в такому поєднанні ці трави здатні придушити брак нікотину в організмі, а згодом і зовсім від нього відмовитися. При палінні сигарет Профіт виділяється дим, схожий на нікотиновий, але з набагато меншим шкідливим ефектом, що “обманює” організм, і тим самим сприяє поступовій відмові від шкідливого пристрасті взагалі.

  Смак і запах у цього виробу специфічний, але поступово до нього звикаєш. Сигарети Профіт випускаються в двох варіантах: Класик – чоловічі і Лайн – жіночі. За складом вони нічим не відрізняються. Вартість за пачку становить 50-60 російських рублів.

  Детальніше про сигарети Профіт…

  5. Сигарети Таволга

  Ці безнікотинові сигарети виробляються в Росії. Спочатку їх склад був розроблений у відповідності з давньоіндійської медициною, але згодом скоректований ВНДІ Лікарських рослин, де акцент був зроблений на вітчизняні лікарські трави.

  Тепер до складу продукції Таволга входять: собача кропива, м’ята, хвощ, шавлія, материнка, деревій, горець пташиний, мати-й-мачуха і звіробій. Ефект при курінні цієї суміші досить незвичайний. З одного боку вони на смак абсолютно такі ж, як і звичайні сигарети, з іншого – в них не міститься нікотин та інші шкідливі сполуки.

  Вартість однієї пачки сигарет Таволга становить 30-50 рублів.

  Детальніше про сигарети Таволга…

  6. Електронні сигарети

  Являють собою електронний пристрій, який є замінником нікотинових сигарет. В основі всіх електронних сигарет знаходиться випарник, за допомогою якого відбувається перетворення спеціальної рідини в пар. Суть дії цього виробу в тому, що вміст нікотину в рідині приблизно таке ж, як і в звичайних сигаретах. Але при цьому відсутні інші токсичні компоненти, які надають додаткову негативну дію на організм.

  Процес “куріння електронної сигарети майже не відрізняється від справжньої. Єдине, доводиться стежити, щоб батарея була постійно заряджена, а у картриджі не закінчувалася спеціальна рідина. Також перед першим застосуванням необхідно ретельно ознайомитися з доданою інструкцією.

  Вартість подібних виробів досить різноманітна і залежить від марки виробника.

  Детальніше про електронні сигаретах…

  Сигарети, які продаються в аптеці, носять назву безнікотиновий оскільки не містять у своєму складі тютюн або інші інгредієнти, що містять нікотин. Основним компонентом їх є різні трави, які поступово здатні зменшувати тягу до звичайних сигарет.

  Багато хто може подумати, що почавши використовувати такі сигарети, надалі не можуть від них відмовитися і отримають взамін іншу шкідливу звичку. Але, як запевняють виробники, це зовсім не так. Звикання до них не викликається і вони тільки допомагають відвикати від нікотину найбільш щадним способом.

  Але все ж, у безнікотиновий сигарет, як і у звичайних, є ряд обмежень: їх не можна використовувати в період вагітності і годуючим жінкам, а так само людям, страждаючим захворюваннями серцево-судинної і нервової системи.

  ХОЧЕТЕ КИНУТИ ПАЛИТИ?

  Тоді качайте план відмови від куріння.

  З його допомогою кинути буде набагато простіше.

  Популярні матеріали


  • Настільна книга кидає палити

  • Календар кидає палити

  • План відмови від куріння