Про те, що існують курильні суміші з трав, властивості яких вважаються психотропними, Європа дізналася відносно недавно. Популярність до таких сумішей прийшла практично поспішно, і деякий час їх вживання було легальним.

Тільки в результаті досліджень, які довели присутність у їх складі психотропних речовин, надають згубний вплив на здоров’я людини, багатьма цивілізованими країнами були прийняті закони про заборону вільного ввезення та розповсюдження таких міксів.

Стати вільним від спайсов

Але розробники курильних сумішей примудряються обходити закон, вишукуючи нові хімічні речовини і виставляють у продаж товар, ще не знаходиться в списку заборонених.

Умовна легальність перетворюється в помилкову впевненість у безпеці спайсов. Насправді шкоду курильних сумішей досить великий.

Складу курильних сумішей

Курильні суміші пропонуються споживачеві як пахощі, жодним чином не приносять шкоди організму. Всі суміші рослинного походження.

Натуральну сировину (листя, стебла, коріння, насіння, квіти різних рослин, включаючи їх екстракти) фасується в невеликі кольорові пакетики, герметично запечатані. До складу соусів входить безліч трав, які є лікарськими.

Згідно з твердженням продавців цього товару, споживачів чекає очищення організму, релаксація, підвищення життєвого тонусу, антидепресивний і заспокійливий ефект.

Можна було б повірити в необразливість наслідків, якщо не звертати уваги на відсутність документів, що підтверджують проведення експертизи в Росспоживнагляді і говорять про безпеку споживаної продукції. Думка про те, що шкода курильних сумішей незаперечний, напрошується сама собою.

Кинути палити спайс за 4 дні

Науково курильні суміші не класифіковані, вчені не встигають систематизувати стрімко множащийся товар, заповнив ринок. Щодо глибини та тривалості ефекту курильні суміші поділяються на слабкі, середні і сильні.

Види курильних сумішей

Складу курильних сумішей умовно поділений на два види: I — мікси, компоненти яких виключно натуральні, змішані в певних пропорціях, II — мікси з складовими, обробленими хімічними речовинами.

Такі рослини як троянда, конюшина лучна, пустирник, алтей, конвалія, латаття біле, що ростуть в середній смузі Росії, в курильних сумішах мають екзотичних сусідів: блакитний лотос, маккона брава, індіанський воїн, канавалия морська. Багато рослин, що входять до складу сумішей, знаходяться в списку наркотичних.

 • У листках шавлії провісників міститься сальвинорин, речовина, здатна викликати сильні галюцинації.
 • Насіння троянди гавайської впливають на людину подібно ЛСД, порушуючи мислення, сприйняття, орієнтацію в просторі, викликають стійкий депресивний ефект.
 • У квітках і листі блакитного лотоса міститься апоморфін, психотропний ефект якого близький до екстезі.

Розповсюдження курильних сумішей, у складі яких є хоч одна з перерахованих вище компонентів, що заборонено законом.

Серед сумішей, оброблених хімічними речовинами, найбільшою популярністю користуються Spice Diamond, Yucatan Fire, Chillin, ZoHai, в яких концентрація синтетичного каннабиноида JWH-018 просто зашкалює.

Стати вільним від спайсов

Природні каннабіноїди знаходяться в листі конопель, представляючи собою основне психотропну речовина цієї рослини. Професор Джон Хоффман (США) розробив синтетичні аналоги психотропних речовин.

Галюциногенний ефект синтетичних каннабіноїдів в п’ять разів перевершує природні. Залежність від «синтетики» розвивається швидше в два рази.

Всі курильні суміші, у складі яких є синтетичні компоненти (в курильних міксах таких налічується 23), заборонені до вживання і підлягають вилученню.

У багатьох представників молоді вживання курильних сумішей порошків не викликає ніяких побоювань, що вже з першого разу може виникнути звикання і буде завдано чималої шкоди здоров’ю.

Так звані легальні курильні суміші BST (эйфоретик-стимулятор), HOT MIX, Bowling MIX, Volcano MIX, IDEA MIX у вживанні набагато небезпечніший за куріння марихуани через знаходиться в їх комбінаціях неймовірної концентрації шкідливих речовин. Залежність від такого «невинного» куріння може виникнути вже через два місяці.

Вплив курильних сумішей на організм

Крім того, що шкода курильних сумішей проявляється у вигляді ефекту звикання і психотропного впливу, такий продукт може негативно впливати як на весь організм в цілому, так і на окремі органи.

Куріння міксів часто викликає роздратування слизової оболонки, провокуючи при цьому кашель, сльозотеча і осиплість горла. При регулярних контактах з димом можливо розвиток в дихальних шляхах різних запальних процесів, хронічного ларингіту, бронхіту, фарингіту.

Скажи “ні” спайсам!

Як наслідок не виключено розвиток злоякісних утворень в ротовій порожнині, глотці, гортані, бронхах.

Після вживання рослинних міксів відзначається різна ступінь ураження нервової системи. Значення має склад курильних сумішей. У людини може початися безпричинний напад сміху, виникнути ейфорійний стан або проявитися істерія.

Під час впливу спайса на організм людина не в силах контролювати свою поведінку. Тривале вживання курильних сумішей може викликати незворотні порушення в роботі нервової системи, загальмувати розумову діяльність, знизити уважність і пам’ять.

Непередбачувано вплив великої кількості ароматичного диму в сукупності з психогенними препаратами на людський організм. Це загрожує нудотою і блювотою, різким підвищенням тиску, прискореним серцебиттям, судомами, непритомністю і коматозним станом.

Наслідки куріння спайса

Популярність курильних сумішей Spice була завойована з-за доступності і вираженого наркотичного ефекту, який проявлявся у вигляді тахікардії, сухості в роті, змін психіки, підвищення тиску, галюцинацій. Заборона на розповсюдження та вживання спайса не забарився чекати, курильних сумішей присвоїли статус наркотиків.

Слідства регулярного вживання спайса — у чоловіків — зниження потенції, у жінок — нерегулярний менструальний цикл. Відзначається відвідування суїцидальних думок. В результаті затуманення мозку та свідомості люди здатні вчиняти дії, в яких абсолютно відсутня логіка. Відбувається перетворення людини на «овоч».

Стати вільним від спайсов

Сила впливу спайса на людський організм в 5-10 разів більше, ніж, наприклад, від куріння конопель. Найпотужніші галюцинації, наступаючі практично відразу після вживання курильних сумішей, можуть закінчиться трагічними наслідками.

Сп’яніння тривати набагато довше, ніж після вживання марихуани. Курців спайса чекає неминуче зміна особистості, можливість важкої інвалідності і жахи наркозалежності.

Отруєння курильними сумішами

Описуючи стан опинилися в лікарні молодих людей і підлітків з діагнозом «отруєння курильними сумішами», лікарі практично у всіх пацієнтів відзначають наявність почуття панічного страху смерті, порушення координації, прискорене серцебиття, слабкість, запаморочення, нудоту.

При цьому хтось може розмовляти зі стіною, розповідаючи про спроби отруєння і просячи у неї допомоги, хто не в змозі дізнатися свою рідну матір, хтось просить терміново запустити серце, стверджуючи, що воно зупинилося. Всіх цих людей об’єднує один діагноз — інтоксикаційний психоз.

Вважається невинним захоплення може за дуже короткий термін перетворитися у серйозну проблему. Основна складність у лікуванні отруєнь після вживання курильних сумішей полягає в тому, що виявити наркотичні речовини в крові пацієнтів практично неможливо. Такий фактор значно ускладнює діагностування отруєння і призначення адекватного лікування.

Кинути палити спайс за 2 дні

Ступінь отруєння може бути визначена лише кваліфікованим спеціалістом, так само, як і призначення необхідного і тривалого лікування. Так чи варто одна хвилина задоволення складного реабілітаційного та лікувального процесу?

ХОЧЕТЕ КИНУТИ ПАЛИТИ?

Тоді качайте план відмови від куріння.

З його допомогою кинути буде набагато простіше.

Спайс
Курильні суміші
Матеріали по темі


 • Курильні суміші є наркотичними речовинами

  07.11.2009

 • Семикласники Нижнього Новгорода отруїлися курильними сумішами

  10.11.2009

 • 16 осіб отруїлося курильними сумішами

  14.11.2009

 • Масове отруєння курильними сумішами

  26.11.2009

 • У список заборонених наркотиків внесені курильні суміші

  15.01.2010

 • Лекція школярам про шкоду курильних сумішей

  26.01.2010