Про електронні сигаретах зараз не чув хіба що пропаща ледар. Так що, спеціально для цих ледарів: електронна сигарета — це така штуковина (по суті, звичайний інгалятор), яка генерує пару, насичений очищеним нікотином і всілякими ароматами, притаманними звичайного тютюну. Навколо цих сигарет вибухнула справжня війна. Адепти вчення преподобного Аллена Карра і не менш преподобного професора Жданова рвуть на собі сорочки і готові кидатися на амбразури, доводячи всьому світу очевидні речі, типу: нікотин шкідливий і небезпечний для здоров’я. Це ми і так знаємо.

Електронні сигарети курять не стільки для того, щоб отримати нове наркотичне задоволення, створене епохою Хай-Тека, а, як правило, для того, щоб позбутися від традиційного куріння. Говорити про те, що електронні сигарети є і без нікотину ми не будемо, так як їх нешкідливість очевидна. Ми поговоримо про абсолютно нормальних і найбільш поширених сигарети – з очищеним нікотином.

Не кожен курець в змозі самостійно кинути палити, навіть повністю усвідомлюючи всі ризики, загрози і наслідки своєї звички. Перевірено на собі. А методи Аллена діють не на всіх, а приблизно відсотків на 30 курців. А всі інші, хто намагався кинути за його технології, незабаром знову починали палити. Фанати Карра, як правило, звинувачують таких людей в ліні, неуважному читанні або просто в непрохідною тупості. А даремно! Не дарма ж є приказка: «Що росіянину добре, то німцю — смерть». І говорить вона про те, що однаково ефективних методів для ВСІХ просто не може бути.

Особисто для мене всі складнощі кидання палити були пов’язані не з нікотиновою ламкої, що погодьтеся, дуже неприємно, і навіть не з жахливим станом перші три-чотири дні після відмови від куріння. Основна складність – рефлексія. За багато років свого куріння, я вже звик викурювати чергову сигарету в той чи інший момент своєї життєдіяльності. Вийдеш з дому — і рука рефлекторно тягнеться до кишені за цигарками і сірниками. Сядеш за кермо — і вже на автоматі шлепаешь по кнопці прикурювача. І таких моментів було вище брів, просто поки не вирішив кинути палити, їх не помічаєш. Зате коли кидав – став помічати все. Як тоскно стискається серце при погляді на балкон, на який я завжди виходив помилуватися навколишнім пейзажем… і покурити. І так – з чим завгодно.

Для багатьох курців проблемою є не сам нікотин, а саме порушення ось це звичного ходу речей. А електронна сигарета стає відмінним замінником і пом’якшує шок для організму при різкій відмові від куріння. Вдихаючи пар інгалятора, курець втягує в себе чистий нікотин і воду. І все! На відміну від традиційної сигарети, в якій нікотин грає зовсім не першу роль у вбивстві людини, а основна роль належить усіляким смол і угарному газу, електронна сигарета в рази безпечніше для курця і абсолютно безпечна для оточуючих.

Електронна сигарета, справді, аж ніяк не найгірший помічник у справі відмови від тютюну. Так, абсолютно нешкідливою її назвати не можна, але то кількість очищеного нікотину, який знаходиться у картриджі, незрівнянно більш безпечно, ніж цілий набір всякої гидоти в традиційної сигарети. Не кажучи вже про те, що електронна сигарета не виробляє радіоактивні ізотопи і чадний газ. У деяких країнах, наприклад в Японії, уряд навіть рекомендує населенню купувати електронні сигарети замість звичайних. Ну, а жителі Країни Висхідного Сонця з удовлоьствием слід цим рекомендаціям, в основному роблячи вибір на користь відомого японського бренду Denshi Tabaco.

Так, дійсно, є люди, які так і не кинули курити за допомогою електронних сигарет. Але ці люди і не повертаються до звичайного куріння тютюну. Та й вимагати від цього інгалятора того, щоб 100% його курців потім відмовилися від куріння, це все одно, що вимагати від Карра або Жданова стовідсоткових гарантій того, що КОЖЕН, хто намагається кинути палити за їх методам, дійсно стане вільним.

Офіційне представництво Denshi Tabaco в Росії:
www.DenshiTabaco.ru
Єдиний номер: +7 (499) 502-57-35

TabakNeKurim — код для отримання 5% знижки на будь-яку електронну сигарету.

ХОЧЕТЕ КИНУТИ ПАЛИТИ?

Тоді качайте план відмови від куріння.

З його допомогою кинути буде набагато простіше.

Альтернатива сигарет
Електронне куріння
Матеріали по темі


 • Жувальний Тютюн (Снюс)

  28.06.2007

 • Розроблено унікальний метод боротьби з курінням за допомогою «електронної сигарети»

  11.07.2007

 • Вибір способу відмови від куріння

  14.08.2016

 • Снюс – гідна альтернатива, якщо не можна диміти

  07.08.2007

 • Шведський снюс і підхід зниження шкоди в контролі над тютюном

  07.08.2007

 • Снюс корисніше сигарети

  17.08.2007