Відповідь на це питання цікавить багатьох, і чоловіків і жінок. Раніше, років 7-10 тому, куріння було своєрідним показником дорослішання серед підлітків. Вони вважали, а може і зараз вважають, що сигарета в роті підвищує твій статус серед друзів і знайомих. Це все виправдання підлітків. А які причини у жінок, цих ніжних і милих створінь? А ось які. Все заради вас, чоловіки.

По-перше, паління – частина іміджу жінки. Це почалося ще понад століття тому, в кінці XIX століття, з появою руху суфражисток, а пізніше і феміністок. Це бажання жінок бути нарівні з чоловіками. Правда, дурість. Саме тоді жіночий пол став все більш схожими на чоловіків: носіння штанів, втручання в політику, водіння автотранспорту та інша чоловіча робота. Сама помітна деталь рівності з чоловіками – куріння сигарет. Однак, невже погана звичка досі, більше століття після появи руху суфражисток, залишається кращим способом довести, що ти – не гірше? На питання про зв’язок між сексуальністю і сигаретою 20% жінок відповіли, що це взаємодоповнюючі речі і тільки 1,5% чоловіків були з ними згодні.

З приводу того, що куріння допомагає знайти спільну мову з людьми, можна відповісти, що спілкування тільки з курцями.

По-друге, жінка вважає, що вона нічого не втрачає від цієї звички. А як же грошові витрати на придбання сигарет, жувальних гумок для видалення запаху з рота, запальничок та інших атрибутів курця.

За підрахунками західних учених, курці в середньому витрачають на перекур на тиждень близько 400 хвилин, а майже 1 робочий день. Т. о., витрати несе не тільки працівник, але і роботодавець (падає продуктивність праці працівника), але і роботодавець.

По-третє, оману про те, що куріння допомагає схуднути. Як не сумно, але ця помилка має місце бути. Куріння пригнічує апетит, що призводить до зниження ваги. Погодьтеся, не найкорисніший спосіб схуднути. До того ж сигаретний дим знижує здатність легень засвоювати кисень, порушує процес кровообігу. Це може привести до появи «апельсинной скибці». І багато чого ще.

По-четверте, найпоширеніша омана, що це подобається чоловікам. Ой, як же ви, милі панянки, помиляєтеся. Запитайте у молодих людей, чи приємно їм цілуватися з палить жінкою (неприємний запах з рота, а також від одягу, волосся).

В результаті опитування російських соціологів, серед неодружених чоловіків на питання: «чи Хочете ви, щоб ваша майбутня дружина курила?» лише 5% сказали, що їм все одно, відповідей «безумовно так» зовсім не прозвучало, решта відповіли категоричним «ні».

По-п’яте, «легкі» сигарети з фільтром – нешкідливі. Так, в них міститься менше нікотину, але для поповнення нестачі нікотину курця починають частіше палити. До того ж в легких сигаретах містяться супутні нікотину речовини і в результаті, для того, щоб отримати свою дозу нікотину, людина вдихає набагато більше супутніх речовин. Т. о., безпеку вживання «легких» сигарет – це ілюзія. Не обманюйте себе.

ХОЧЕТЕ КИНУТИ ПАЛИТИ?

Тоді качайте план відмови від куріння.

З його допомогою кинути буде набагато простіше.

Жіноче здоров’я
Жіноче куріння
Матеріали по темі


 • Лист палить дівчині

  04.09.2016

 • Як я кинула курити і що з цього вийшло

  29.08.2009

 • Вплив паління на шкіру й фігуру

  28.09.2009

 • Про шкоду паління для організму жінки

  28.09.2009

 • Майбутнім мамам варто задуматися про здоров’я дитини

  04.10.2009

 • Названі нові причини безпліддя

  23.10.2009