Рейтинг електронних сигарет, представлених на російському ринку значно відрізняється від загальносвітового. Аналітики пояснюють цей факт відсутністю в Росії широко розвиненого ринку цієї продукції.

І дійсно, якщо в США, Європі та Азії (зокрема, Китаї) електронне куріння вже давно завоювало величезну популярність, то в нашій країні про цих девайсах знають дуже небагато, і ще менша кількість людей купують їх.

Почасти це пояснюється лояльністю законодавства до тютюнопаління. У тій же Європі чи Америці обмеження до курців набагато жорсткіше, що і змушує їх переходити на електронні сигарети.

Крім того, вітчизняний споживач, в більшості своїй, звертає увагу на продукцію китайських виробників. Також у рейтинг електронних сигарет частіше потрапляють моделі, що поєднують в собі прийнятну якість і доступну ціну.

Багато заокеанські виробники поки ще не прийшли на вітчизняний ринок, тому рейтинг е-сигарет на сьогоднішній день виглядає приблизно наступним чином.

Електронні сигарети Joye 510, eGo та eGo-T

а також їх численні копії і клони від різних китайських і європейських виробників. Модель 510 віддають перевагу курці, яким важливо максимальна схожість електронної сигарети з звичайної. З недоліків можна відзначити невелику ємність акумулятора і, як наслідок, залежність від наявності поблизу джерел живлення.

Сигарети eGo та eGo-T значно перевершують 510-ю. Ємність акумулятора в них набагато більше, а танк-картриджі (eGo-T) вміщають до 1,5 мл заправної рідини. Додаткове використання низькоомних атомайзери (маркуються як LR) дає густий насичений пар і забезпечує повну гаму смакових відчуттів.

Електронні сигарети Gamucci

Полюбилися покупцям за непогані характеристики і стильний дизайн. Жінкам особливо припала до смаку ексклюзивна серія сигарет, інкрустованих кристалами Сваровскі.

Моделі Gamucci дуже нагадують вишукані сигарети з мундштуком, тому користуються великою популярністю у тих, хто воліє не привертати до себе зайвої уваги, але при цьому цінує стиль.

Електронні сигарети Fresh

Також виробляються в Китаї і непогано розкуповуються росіянами. Подобаються споживачам за широкий вибір варіантів дизайну і цілком демократичну ціну. З усього модельного ряду е-курці найчастіше воліють модель Fresh Classic 155 і Fresh Mystic box 114 з оригінальною пачкою-акумулятором.

Електронні сигарети Понс (Pons)

Мабуть, найбільш поширена і розрекламована в Росії марка американських виробників. Понс-сигарети дуже схожі з звичайними тютюновими аналогами. Навіть процес куріння у них автоматизований – не потрібно натискати кнопочки, включати або відключати сигарету. Достатньо лише затягнутися – і цигарка включається.

Правда, справедливості заради зауважимо, що дані сигарети справжніми поціновувачами е-куріння всерйоз не сприймаються внаслідок низької продуктивності і невеликої ємності акумуляторів. І все ж, ця марка користується досить великим попитом як в звичайних, так і в інтернет-магазинах.

Електронні сигарети Ritchy

Також китайська марка. Річі охоче купують новачки электрокурения і ті, хто звик курити не надто інтенсивно. Однієї зарядки акумулятора при середньому темпі куріння вистачає приблизно на день.

У дівчат особливим попитом користуються моделі з мундштуком — Ritchy Vintage, а чоловіки віддають перевагу більш класичні форми серії Ritchy Air. Особливо цінують любителі модель з танк-картриджем і великою ємністю батарей — Ritchy eGo-T.

Моди

Моди – ті ж електронні сигарети, але за формою вони зовсім не схожі на своїх побратимів. Їх віддають перевагу ті, для кого важлива не «зовнішність» сигарети, а тривалість її роботи і незалежність від джерела живлення.

Найпопулярнішими модами на сьогоднішній день є моделі DSE905 (відома також як Screwdriver або «викрутка»), Indulgence, Silver Bullet і The GG. Однак моди користуються попитом лише у досвідчених электрокурильщиков і здебільшого продаються тільки через Інтернет.

На закінчення відзначимо, що даний рейтинг електронних сигарет не є результатом серйозного маркетингового дослідження, а заснований на інформації, почерпнутої з тематичних російських форумів.

ХОЧЕТЕ КИНУТИ ПАЛИТИ?

Тоді качайте план відмови від куріння.

З його допомогою кинути буде набагато простіше.

Електронне куріння
Рейтинги в курінні
Матеріали по темі


 • Розроблено унікальний метод боротьби з курінням за допомогою «електронної сигарети»

  11.07.2007

 • Електронні сигарети небезпечні для здоров’я

  10.07.2008

 • Інструкція по застосуванню електронної сигарети

  15.09.2008

 • Найбільший асортимент електронних сигарет.

  07.10.2008

 • електронні сигарети

  19.02.2009

 • Електронні сигарети

  26.08.2009