Рак легені, яким щорічно захворює близько 1 млн. чоловік, одна з причин смерті онкологічних хворих у більшості країн світу. Збільшення захворюваності злоякісними новоутвореннями легень знаходиться в прямій залежності від зростання споживання сигарет і кількості курців.

У Росії рак легені займає перше місце в загальній структурі онкологічних захворювань, так і серед злоякісних пухлин у чоловіків. У 2002 р. в Росії було виявлено 60 337 первинних випадків раку легені. З них у чоловіків рак легенів діагностовано у 83,6% випадків. Щорічно у всьому світі помирає близько 1 200 000 хворих на рак легені.

Рак легені є провідною причиною смерті серед чоловіків і жінок. Від раку легенів помирає більше людей, ніж від раку товстої кишки, молочної залози та передміхурової залози разом узятих. Найвищі показники смертності від раку легенів серед чоловіків (понад 60 випадків на 100 000 населення) відзначені в країнах східної та центральної Європи. Рак легені дуже рідко діагностується у людей до 40-річного віку.

Середній вік виявлення раку легені — 60 років.

ХОЧЕТЕ КИНУТИ ПАЛИТИ?

Тоді качайте план відмови від куріння.

З його допомогою кинути буде набагато простіше.

Популярні матеріали


  • Настільна книга кидає палити

  • Календар кидає палити

  • План відмови від куріння