Низький уклін вам, курці! Прийміть слова щирої вдячності від виробників тютюнових виробів. Ваша звичка забезпечує безбідне існування їх дітям і онукам, платня за їх домробітниць, харчування їх домашнім вихованцям.

Прийміть побажання, ніколи не розлучатися з цією звичкою. Уряд вирішив підняти податки з виробників сигарет, але завдяки Вам, дорогі курці, на прибутки тютюнових компаній ці заходи ніяк не позначаться.

Спасибі вам курці від лікарів! Завдяки вашим зусиллям лікарів не загрожує криза і безробіття. Потік пацієнтів в кабінети поліклінік і в палати лікарень не вичерпається, поки на землі живете ви, дорогі курці! Поки ваші легені роз’їдає дим, а стінки судин руйнуються від атеросклерозу, лікарям завжди буде куди прикласти свої знання і вміння. Завдяки вам вони відчувають себе потрібними і корисними.

Честь вам і хвала від власників фітнес — клубів і продавців біодобавок! Ви, наші ненаглядні курці — невичерпне джерело їхнього прибутку. Адже кожна спроба кинути палити приводить вас в тренажерний зал, де ви безуспішно намагаєтеся боротися з атакою надмірної ваги. А, бачачи неефективність цих спроб, ви поспішаєте за диво — пігулками і біодобавками, як за порятунком. Саме завдяки вам їх бізнес процвітає і розширюється!

Спасибі від колег! Ви допомагаєте їм не стати рабами власної кар’єри, не стати жалюгідними трудоголіками, просиживающими на робочому місці з ранку до ночі. Ви так майстерно різноманітите життя колективу численними перекурами. Більше того, ніхто з ваших співробітників не бачить у вашій особі конкурента, претендента на посаду за якої всі так полюють. Ви не з тих, хто буде лізти в керівне крісло, ви з радістю поступіться його іншим колезі, який, бідолаха, нічого крім роботи не бачить.

Прийміть подяку від стоматологів! Ваші спроби повернути зубам білизну і відчистити їх від жовтого нальоту вносять вагомий внесок в бюджет стоматологічних клінік та кабінетів.

Окреме спасибі від виробників і продавців жувальної гумки, освіжаючої дихання. І хоча ваше дихання вже нічим не освіжиш, але завдяки вам, наші дорогоцінні курці, попит на продукцію такого роду буде завжди великий.

Ви дбаєте навіть про співробітників автосервісів, забезпечуючи їх роботою по заміні прожженой сигаретами обшивки ваших авто.

Спасибі вам, курці! І нехай не вичерпаються сигарети в ваших кишенях і газ у ваших запальничках! Паліть, поки стукає надорванное серце, поки дихають прокопчені легкі!

ХОЧЕТЕ КИНУТИ ПАЛИТИ?

Тоді качайте план відмови від куріння.

З його допомогою кинути буде набагато простіше.

Популярні матеріали


  • Настільна книга кидає палити

  • Календар кидає палити

  • План відмови від куріння